V nedávnej minulosti, bola na televíznych obrazovkách obľúbená vedomostná súťaž a jej variácie pretrvávajú doteraz. Aj vy máte tendenciu testovať svoje vedomosti a konkurovať "budúcim milionárom" aspoň pred obr...
Aj vy máte tendenciu testovať svoje vedomosti a konkurovať "budúcim milionárom" aspoň pred obrazovkou? Nech sa páči...
Aj vy máte tendenciu testovať svoje vedomosti a konkurovať "budúcim milionárom" aspoň pred obrazovkou? Pripravili sme pre vás kvíz - spoločenskú hru v podobe otázok a odpovedí, s ktorou si vystačíte sami. Nech...
Nákupné šialenstvo s názvom Black Friday je opäť tu. Z každej strany na nás vyskakujú obrovské zľavy či výpredaje. Máte aj vy v pláne vyraziť do obchodov či vyžmýkať svoju peňaženku na internete? 
Hudba odhalí najsilnejší aspekt vašej osobnosti. Zapnite si rádio, lebo hudba ktorú počúvate, o vás veľa vypovedá. Poznačte si teda váš výber a odhaľte, čo všetko sa za tým skrýva. Tak aká hudba sa vám páči?
Aj vy máte tendenciu testovať svoje vedomosti a konkurovať "budúcim milionárom" aspoň pred obrazovkou? Nech sa páči...
Všetci by sme boli radi, keby sa nám podarilo lepšie si veci zorganizovať. Kľúč sa skrýva v rozpoznaní osobnostných čŕt, ktoré nám môžu pomôcť – alebo stáť v ceste!
Všetky vieme, že miliónová výhra môže zmeniť človeku život – no nie vždy tak, ako by ste si mysleli! Ako by to mohlo zapôsobiť na vás?
Zmenia nie je vždy jednoduchá, ale bez občasnej malej zmeny by bol život nudný. Ako ste na tom práve teraz?
Dobre viete, čo chcete, „ale s niekoľkými zasvätenými radami môžete navyše vždy dostať aj tú najlepšiu cenu,“...
Takmer polovica žien tvrdí, že ich manželia si vedia pre seba „ukradnúť“ viac času ako ony. Ako ste na tom s oddychom vy?
Zajtra, zajtra, len nie dnes... ? A vedeli ste, že tento typ správania existuje aj odborný výraz? Prokrastinácia (lat. pro crastinus – na zajtrajšok)...
Stane sa niečo fantastické, alebo niečo strašné. Máte skvelý nápad, alebo obrovské tajomstvo. Komu sa zdôveríte? Odpoveď odhaľuje skrytú pravdu o vašej osobnosti.
Tento kvíz odhalí, čo sa naozaj vov vašej kuchyni varí! Kuchyňa je miesto, kde veľa žien trávi väčšinu času, takže...
Štúdie ukázali, že ľudia, ktorí si píšu denník, chodia o dve tretiny menej k lekárovi ako tí, ktorí denník nemajú.
Ste si istá v dodržiavaní zásad etikety v spoločenských a partnerských vzťahoch? Viete, čo máte očakávať od svojho partnera?
Čo by o vás povedal váš pes alebo mačka? Tušili ste, že až štyridsaťštyri percent ľudí nosí v peňaženke obrázok svojho domáceho miláčika?
Aký vzbudzujete dojem? Práve toto tajomstvo je možno ukryté vo vašich vlasoch. Vedeli ste, že spôsob, akým si češete vlasy, o vás veľa vypovie?