Je Ultraterapia taká skvelá ako facelift?

Napísal Kristína Chudá 08. jún 2022

Vyhladí vrásky, pomôže s pigmentáciami, eliminuje akné a navyše vás rozžiari. Ultraterapia je procedúra, ktorú ženy milujú. Najmä tie, ktoré majú nejaký prirodzený rešpekt pred botoxom a ihlami.

istockphoto_skin_0122

Prirodzená forma liftingu, ktorá dokáže zázraky

Nechirurgické alternatívy, ktoré navracajú mladosť, uberajú vek a pridávajú nám na atraktivite sú čoraz sofistikovanejšie. A ženy, ktoré majú rešpekt pred ihlami sú takýmito procedúrami nadšené. Obľúbené sa stávajú najmä také, ktoré buď stimulujú zvýšenie našej vlastnej produkcie kolagénu, alebo pôsobia na samotné svaly tváre, aby pozdvihli rysy.

Aktuálne sa jednoznačne do popredia v omladzovaní dostáva ultraterapia. Ide o prirodzenú formu liftingu, ktorá dokáže s pleťou hotové zázraky.

Ošetrenie je najvhodnejšie pre ženy, ktoré majú ochabnutú pokožku, spadnuté obočie, výrazné mimické vrásky, uvoľnenú kožu na krku, ochabnutie pod bradou a čeľusťou, prípadne sa im v oblasti dekoltu tvoria vrásky. Rovnako zaberá aj na akné a pigmentové škvrny. Je to skrátka skvelý spôsob prevencie, ale aj nápravy defektov.

"Ultratherapia pozostáva z neinvazívneho napínania a liftingu pokožky, pomocou mikro-zaostreného ultrazvuku na stimuláciu produkcie kolagénu. Je to neinvazívna procedúra, ktorá nadvihne a napne pokožku takmer do pôvodného stavu. Použitie ultrazvukovej energie zvyšuje vašu vlastnú prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu pre čo najlepšie výsledky," prezradila dermatologička Dr. Stefanie Williams.

Je to rýchle, bezbolestné a hneď po ošetrení môžete normálne fungovať. Samotný efekt, síce vidíte okamžite, no najlepšie sa rozvinie asi po troch až šiestich mesiacoch. Pokiaľ si chcete udržať mladistvý look, treba kúru zopakovať asi po dvoch rokoch. Pre ženy, ktoré chcú vyzdvihnúť svoju krásu čo najprirodzenejšie, je to výborná voľba.

Zdroj foto: iStockphoto


https://www.msn.com/en-gb/health/familyhealth/is-ultherapy-as-good-as-a-facelift/ar-AAVc41O?ocid=Huawei&appid=hwbrowser&ctype=news

1 Komentár

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.