Bielizeň Marks&Spencer slávi už 90 rokov

Napísal Marks&Spencer 10. august 2016

V septembri uplynie 90 rokov od predaja prvej podprsenky Marks & Spencer. Za ten čas sa bielizeň z M&S stala synonymom pre dômyselné inovácie a strihy, ktoré perfektne sadnú.

Nakoniec čísla hovoria za všetko: Marks & Spencer má 33 miliónov zákazníčok po celom svete, ročne predá 20 miliónov podprseniek a každá tretia Britka má na sebe prádlo práve z Marks & Spencer.

Od roku 1926 sa veľa zmenilo. Doba sa vyvíjala a prádlo s ňou. Prichádzali nové strihy, dizajny, materiály, techniky šitia i veľkosti. Marks & Spencer si dáva záležať na tom, že bielizeň sadne každej žene - v každom veku a s každou postavou. Momentálne v ponuke nájdete veľkosti 28AA–44G. Značka svetu predstavila podprsenky, ktoré sú určené pre ženy po operácii prsníkov, športové podprsenky stavané na vysokú záťaž i hodvábne podprsenky s kosticami, ktoré môžete pokojne vyprať v práčke... Marks & Spencer má špeciálny tím, ktorý sa sústreďuje len na to, ako nosenie ešte viac uľahčiť a bielizeň ešte vylepšiť. Vďaka tomu si ženy môžu dopriať veľa dômyselných technologických pomôcok, od dokonalej sťahovacej bielizne a nohavičiek s neviditeľnými okrajmi až po skutočne samodržiace podprsenky.

POČAS OSLÁV SA VRÁTI DO PREDAJA LEGENDÁRNA PODPRSENKA Z ROKU 1972

ms 90r2

Na oslavu 90. výročia bielizne pripravila značka Marks & Spencer niečo naozaj špeciálneho. Do predaja vráti jednu z najpredávanejších podprseniek celej histórie. Je z roku 1972 a predalo sa jej neuveriteľných milión kusov. Jej moderná adaptácia sa volá TRELLIS LACE. Do predajní dorazí v septembri a v ponuke bude verzia bez kostíc i s kosticami. Cena: €20.99 + €9.99

NAHLIADNITE S NAMI DO HISTÓRIE MÓDY VĎAKA FOTOGRAFIÁM Z ARCHÍVU MARKS & SPENCER:

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.