Titulnú skladbu k muzikálu Snehová kráľovná naspievala Dominika Mirgová!

Napísal TS NK FACTORY 21. november 2019

Na slovenskú scénu prichádza úžasný muzikál Snehová kráľovná Tajomstvo zrkadla. V hlavných úlohách budú hviezdiť speváci a herci Barbora Švidraňová, Darius Koči, Majo Labuda, Romana Dang Van či Lucia Vráblicová. 

dominika_mirgova1119

Titulnú skladbu s názvom „Roztopím“ emotívne naspievala speváčka Dominika Mirgová. Nenechajte si ujsť premiéru muzikálu 8. decembra v Eurovia Aréne ŠH Pasienky v Bratislave. Potom sa muzikál vyberie za fanúšikmi po celom Slovensku!

Prekrásny rodinný muzikál na motívy Hansa Christiana Andersena je o sile lásky a priateľstva, ktorá dokáže roztopiť aj zamrznuté srdce a prebrať ho znova k životu. Slovenskí tvorcovia sa na jeho tvorbu odhodlali pred rokom a pol.

„Podnetom boli naše deti, okolie a dlhodobé vyhľadávanie nejakej kultúry. Takej tej hmotnej, reálnej. Aj keď sa to na prvý pohľad možno nezdá, deti sú presýtené televíziou, kinami a rozprávkami v nich. Doslova prahnú po zážitkoch, dobrodružstve, hudbe, po naozajstnom speve naživo a toto všetko im dokáže priniesť len kvalitný muzikál,“ prezradil Braňo Jančich, producent muzikálu. 

Libreto k muzikálu napísala Miroslava Váhovská, Maja Glasnerová a Peter Oravec. Réžiu má na konte Peter Oravec. V hlavných úlohách sa predstavia speváci a herci Barbora Švidraňová, Darius Koči, Majo Labuda, Romana Dang Van či Lucia Vráblicová. 

„Hlavných predstaviteľov do muzikálu sme vyberali pocitovo, samozrejme s vedomím, že každý z nich je dobrý herec a spevák. No hlavné slovo malo srdce, ktoré je aj pointou nášho muzikálu,“konštatuje Braňo Jančich.

Hudbu k muzikálu zložili Kari Kimmel a Tomi Popovič. Texty piesní napísal Marián Brezáni. Titulnú skladbu s názvom „Roztopím“ emotívne naspievala Dominika Mirgová.

„Som veľmi rada, že ma Tomi Popovič oslovil naspievať titulnú skladbu k muzikálu.  Tomi je podľa mňa hitmaker a skvelý muzikant. Stretli sme sa v štúdiu a vznikla z toho úžasná skladba Roztopím, z ktorej sa veľmi teším. Mojim snom bolo vždy  zahrať si v muzikáli, čo sa mi síce ešte nepodarilo, ale tak zatiaľ spievam aspoň titulnú skladbu,“ hovorí sympatická Dominika Mirgová.

V muzikáli Snehová kráľovná sa musí odvážna Gerda vydať na dlhú cestu po zamrznutej krajine, aby našla a oslobodila svojho kamaráta Kaja. Toho odviedla Snehová kráľovná do svojej ríše snehu a ľadu. Gerda cestou zažije veľa dobrodružstiev a napriek dlhej púti sa nevzdáva nádeje, že svojho kamaráta opäť uvidí. 

Nenechajte si ujsť premiéru muzikálu 8. decembra v Eurovia Aréne ŠH Pasienky v Bratislave. Potom sa muzikál predstaví po celom Slovensku od Prešova až po Šaľu. Vstupenky si môžete kúpiť na https://vstupenky.maxiticket.sk/snehova-kralovna-muzikal-bratislava-2019 . Všetky informácie nájdete na www.snehovakralovna.sk

SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ - TAJOMSTVO ZRKADLA

06.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Hlohovec

10.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Michalovce

13.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Stará Ľubovňa

14.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Prešov

15.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Košice

17.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Poprad

18.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Ružomberok

19.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Martin

21.12.2019 - Snehová Kráľovná - muzikál / Myjava

16.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Levice

17.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Nové Zámky

19.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Banská Bystrica

20.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Nitra

22.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Trenčín

23.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Považská Bystrica

24.01.2020 - Snehová Kráľovná - muzikál / Prievidza

Zdroj promofoto: Erik Tomašák

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.