Elegantné, farebné, s revolučnou montážou kúpeľňové doplnky

Napísal Natália Dobrotová 08. máj 2024

LAUFEN predstavuje novú generáciu kúpeľňových doplnkov. Hoci dizajn kúpeľne tvoria predovšetkým dominanty, ako je vaňa, sprcha alebo umývadlo, nemenej významným prvkom sú najrôznejšie doplnky.

laufen_8524

Praktické háčiky, závesné tyče, mydlovničky alebo držiak na toaletný papier sú decentnými časťami kúpeľne, ktoré však podčiarkujú jej celkový vzhľad a spríjemňujú denné používanie. Práve na nich sa švajčiarska značka LAUFEN zamerala v nových kolekciách. Okrem nadčasových línií, precízneho spracovania a vysokej odolnosti prinášajú aj inovovaný systém uchytenia bez nutnosti zásahu do steny.

NIARA S

Nová kolekcia kúpeľňových doplnkov NIARA S zaujme perfektnou estetikou a novými štandardmi v oblasti funkčnosti, dizajnu a kvality. Disponuje širokou škálou produktov, od háčikov a závesných tyčí na uteráky v rôznych rozmeroch, praktických políc na osušky, až po elegantné držiaky toaletného papiera, všetko v matnej alebo lesklej chrómovej PVD úprave. „Kolekcia NIARA S je revolučná predovšetkým vďaka inovatívnemu systému inštalácie. Doplnky je možné s pomocou upevňovacieho systému s lepidlom Smart-Fast umiestniť kamkoľvek v miestnosti bez nutnosti vŕtania. Lepidlo vyvinuté značkou LAUFEN zaisťuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu a zároveň garantuje, že doplnky zostanú pevne na svojom mieste aj v náročných podmienkach vlhkého prostredia kúpeľne,“ približuje Iva Šedivá, vedúca marketingovej komunikácie spoločnosti Laufen SK a CZ.

1_laufen_8524

NIARA

Rad NIARA zahŕňa kúpeľňové doplnky v elegantnom a nadčasovom dizajne, od praktických držiakov uterákov až po elegantné poličky. Je starostlivo navrhnutá tak, aby dokonale ladila so širokou paletou farieb vodovodných batérií LAUFEN, čo umožňuje vytvoriť dokonale harmonickú kúpeľňu, kde každý detail dopĺňa ostatné. Produkty sú k dispozícii v chrómovom variante alebo inox kartáčovanej ocele, v oboch prevedeniach doplnené o čierne detaily. NIARA, rovnako ako ďalšie nové produkty z kolekcie NIARA S, disponuje inovatívnym duálnym inštalačným systémom. Vďaka nemu je možné kúpeľňové doplnky inštalovať buď tradičným spôsobom s využitím vŕtania, alebo aplikovať špeciálne vyvinuté lepidlo Smart-Fast.

2_laufen_8524

CANA

Kolekcia doplnkov LAUFEN CANA vnáša do kúpeľne nielen praktickosť, ale aj jedinečný dizajnový rozmer. „Revolučný rad zahŕňa širokú škálu háčikov, držiakov, poličiek a ďalších prvkov s elegantnými sklenenými detailmi. Zámerne bola navrhnutá tak, aby splynula s akýmkoľvek dizajnovým konceptom kúpeľne, či už je interiér v modernom, klasickom, minimalistickom alebo extravagantnom štýle,“ opisuje Iva Šedivá. Veľkým benefitom produktov je bezproblémová inštalácia bez nutnosti náročných stavebných úprav. Využívajú inovatívny systém Smart-Fix, ktorý eliminuje potrebu vŕtania a zanecháva steny nedotknuté. Doplnky je možné v kúpeľni umiestniť kamkoľvek, či už ide o držiaky pri umývadle alebo umiestnenie poličiek do voľného priestoru na stene. Jednoduchá inštalácia je ideálna najmä na nájomné bývanie, kde je často dôležité nezanechávať trvalé zmeny.

3_laufen_8524

NIXIE

Farby v kúpeľni sú jedným z najzásadnejších trendov posledných rokov. Veľkej popularite sa momentálne teší obzvlášť čierna farba, často v matnej úprave. Práve na ňu stavila nová kolekcia kúpeľňových doplnkov LAUFEN NIXIE, ktorá okrem klasických chrómovaných povrchov ponúka aj kontrastný biely a čierny variant. Zahŕňa širokú škálu prvkov od mydlovničiek cez držiaky na uteráky až po mnoho ďalších nenahraditeľných pomocníkov. Doplnky predstavujú syntézu vycibreného dizajnu, vysokej funkčnosti a cenovej dostupnosti. Okrem prepracovaných línií zaujmú výhradne skrutkovým upevnením zaisťujúcim bezpečnú a stabilnú inštaláciu. Všetky prvky boli navrhnuté a vyrobené tak, aby odolali náročným podmienkam v kúpeľni aj každodennému používaniu po dlhé roky.

4_laufen_8524

Kúpeľňové doplnky, sanitárnu keramiku aj kúpeľňový nábytok značky LAUFEN si môžete pozrieť v pražskom showroome LAUFEN space Prague v blízkosti I. P. Pavlova.

www.laufen.sk

Zdroj foto: Laufen

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.