Aj vy máte tendenciu testovať svoje vedomosti a konkurovať "budúcim milionárom" aspoň pred obrazovkou? Nech sa páči...
Všetci by sme boli radi, keby sa nám podarilo lepšie si veci zorganizovať. Kľúč sa skrýva v rozpoznaní osobnostných čŕt, ktoré nám môžu pomôcť – alebo stáť v ceste!
Všetky vieme, že miliónová výhra môže zmeniť človeku život – no nie vždy tak, ako by ste si mysleli! Ako by to mohlo zapôsobiť na vás?
Zmenia nie je vždy jednoduchá, ale bez občasnej malej zmeny by bol život nudný. Ako ste na tom práve teraz?
Dobre viete, čo chcete, „ale s niekoľkými zasvätenými radami môžete navyše vždy dostať aj tú najlepšiu cenu,“...
Takmer polovica žien tvrdí, že ich manželia si vedia pre seba „ukradnúť“ viac času ako ony. Ako ste na tom s oddychom vy?
Zajtra, zajtra, len nie dnes... ? A vedeli ste, že tento typ správania existuje aj odborný výraz? Prokrastinácia (lat. pro crastinus – na zajtrajšok)...
Stane sa niečo fantastické, alebo niečo strašné. Máte skvelý nápad, alebo obrovské tajomstvo. Komu sa zdôveríte? Odpoveď odhaľuje skrytú pravdu o vašej osobnosti.
Veci objavili dôvod , prečo na mnohých ľudí blahodarne vplýva jar: svetlo! „Väčšie množstvo svetla na dáva niektorým ľuďom viac energie a optimizmu,“...
„Koníčky nás robia šťastnejšími, zdravšími a odbúravajú stres – a dokazuje to aj výskum!“ hovorí Laurie Beth Jonesová, autorka knihy The Four Elements of Succes (Štyri činitele úspechu).
Tento kvíz odhalí, čo sa naozaj vov vašej kuchyni varí! Kuchyňa je miesto, kde veľa žien trávi väčšinu času, takže...
Štúdie ukázali, že ľudia, ktorí si píšu denník, chodia o dve tretiny menej k lekárovi ako tí, ktorí denník nemajú.
Ste si istá v dodržiavaní zásad etikety v spoločenských a partnerských vzťahoch? Viete, čo máte očakávať od svojho partnera?
Čo by o vás povedal váš pes alebo mačka? Tušili ste, že až štyridsaťštyri percent ľudí nosí v peňaženke obrázok svojho domáceho miláčika?
Aký vzbudzujete dojem? Práve toto tajomstvo je možno ukryté vo vašich vlasoch. Vedeli ste, že spôsob, akým si češete vlasy, o vás veľa vypovie?
... aby ste vyhrali jackpot? Kto by nechcel byť bohatý? „Všetci to chceme – ale spôsob, aký si zvolíme na získanie bohatstva, odhalí mnoho o našich silných stránkach a prioritách, „hovorí psychologička Gilda Ca...
Chcete sa zbaviť stresu? Obrázky, ktoré máte na stene, by vám s tým mohli pomôcť! Inštinktívne nás priťahujú obrazy, ktoré nám pomáhajú sa uvoľnene a šťastne.
"Keď poznáte odpoveď, môžete sa stať lepšou mysliteľkou, neprekonateľnou v riešení problémov," hovorí Larry Ackerman, autor knihy The Identity COD.