Stráca sa iskra z vášho vzťahu? Poradíme vám, ako zažehnať krízu

Žijeme v dobe, kedy sa nám nechce riešiť konflikty a radšej sa danej osobe vyhýbame, aby sme nemuseli tieto problémy riešiť. Žiaľ, aj vzťahy sú v súčasnej dobe iné. Keď sa objaví problém, radšej sa tvárime, že sa nič nedeje, ako by sme daný problém mali riešiť.

love 1200x750

Ak sa z vášho vzťahu stráca iskra, poradíme vám, ako zažehnať krízu.

Experimentujte v spálni

Ak vám to viazne v spálni, odporúčame vám skúsiť experimentovať. Vyskúšajte nové polohy, použite afrodiziaká, jednoducho skúšajte a uvidíte, čo sa vám bude páčiť. Experimentovanie v spálni však musíte chcieť obaja. Nútiť partnera do tohto by nemalo zmysel a kríza by sa ešte viac prehĺbila.

Večera vo dvojici

Ak máte deti, odporúčame vám spraviť si raz za čas večer len pre seba. Pripravte chutnú večeru, alebo si zajednajte miesto v obľúbenej luxusnej reštaurácii. Tentokrát nehľaďte na peniaze a vyberte si miesto, ktoré dýcha luxusom a ponúka vynikajúci gastronomický zážitok.

Práve pri takejto príležitosti to budete vy, kto bude rozmaznávaný. Uvidíte, že ak budete praktizovať takéto akcie častejšie, krízu sa vám podarí zažehnať.

Žijeme totiž v uponáhľanej dobe, kedy sa partneri nemajú čas poriadne ani porozprávať. Práve toto bude príležitosť užiť si chvíle vo dvojici.

Spoznávajte nové miesta

Ak sa stráca iskra z vášho vzťahu, skúste podniknúť nejaký výlet, napríklad na miesto, ktoré ste chceli dávnejšie navštíviť. Aj keď prvá možnosť, teda experimentovanie v spálni s pomocou erotických pomôcok zo sexshopu sa môže zdať ako najúčinnejšia, spoznávanie nových miest má tiež čo do seba.

Aby ste si udržali váš vzťah, je potrebné s partnerom komunikovať a netváriť sa, že sa nič nedeje. Zdravý vzťah je postavený na komunikácii a ak sa naruší komunikácia, je ťažké všetko vrátiť do pôvodných koľají.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.