Súťaž o sadu mini mejkapov Annabelle Minerals a Betty Barclay PURE SUN

Milé naše čitateľky!

Zapojte sa do súťaže o kozmetický balíček Annabelle MineralsACE THE BASE: COVERAGE LIGHT ME UP a toaletnú vodu Betty Barclay Pure Sun 20ml. Stačí nám len napísať správnu odpoveď do 13. júla 2024.

Ak máte problém s výberom správneho odtieňa dekoratívnej kozmetiky Annabelle Minerals má pre túto účel nové mini sady, vďaka ktorým si môžete vyskúšať ten správny odtieň priamo na vašej pokožke.

Sada mini mejkapov ACE THE BASE: COVERAGE LIGHT ME UP, je sada mini krycích mejkapov v stredne tmavých odtieňoch. Ak hľadáte mejkap pre opálenú pleť, tieto produkty sú presne pre vás. V sade Light me up nájdete 8 mini krycích mejkapov v stredne tmavých odtieňoch Fair, Sand a Light. Cena sady: 8,90 €

Vôňa Betty Barclay Pure Sun vám oživí spomienky na dlhé, nezabudnuteľné letné dni – a necháva nás na ne netrpezlivo čakať. Ešte lepší a bezstarostný pocit z leta zaručujú vegánske zložky. Orchidea diamant, magnólia a zlato púšte vytvárajú svieži a aromatický súzvuk vône. Srdce vytvára spojenie lotosového kvetu, kvety neroli a nezvyčajné ružové kvety jablone – unikátne spojenie vôní, ktoré ukrývajú úchvatnú zmyselnosť a vibrujúce teplo. Benzoín, santalové drevo a drevo hinoki dodávajú jemnému základu svoju hĺbku a harmonicky uzatvárajú celkovú kompozíciu.

s_am_bb_pure_sun_724

Súťažná otázka: Napíšte nám, čo tvorí srdce vône Betty Barclay Pure Sun?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Dana %AM, %10 %280 %2024 %05:%júl napísal Dana

    Srdce vytvára spojenie lotosového kvetu, kvety neroli a nezvyčajné ružové kvety jablone.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.