Súťaž o prenosnú autochladničku Orava TF-200

Napísal Simona Klérková 04. júl 2024

Hlad a smäd vás už na cestách za letnými dobrodružstvami nedobehnú!

V lete trávime veľa času v exteriéri – milujeme pikniky v prírode, letnú zábavu na kúpalisku či jazere, mnohí ľudia radi kempujú, užívajú si grilovačku. Autom často zdolávame nemalé vzdialenosti, aby sme sa dostali do obľúbených dovolenkových destinácií. Hlad a smäd však na cestách nespia a nie všade dokážeme kúpime to, čo máme najradšej – svoj obľúbený vychladený nápoj, vychladený melón či ohriate jedlo pre malé dieťa.

5_orava_280623

Vtedy sa hodí mať so sebou vlastný „príručný bufet“ – prenosnú autochladničku Orava TF-200. Je vybavená termoelektrickým chladiacim boxom a, keďže má objem až 20 litrov, hravo do nej zmestíte aj početnejšie zásoby, aby vás na cestách za letnými radovánkami nedobehol ani smäd, ani hlad. Vďaka veľkorysej výške sa do nej vojdú aj 1,5-litrové fľaše s vašimi obľúbenými nápojmi. Potraviny dokáže schladiť až 12 °C pod teplotu okolia. Ak však potrebujete, vie jedlo aj ohriať, a to až do teploty 55 °C. Má vysokokvalitnú izoláciu veka aj celého tela, disponuje aj Eco režimom, funguje na zapojenie do elektrickej siete v dome, byte, chatke, ale aj v aute či v karavane (duálne napájanie 12 V/230 V). Pochutiny a jedlo však udrží v optimálnej teplote aj hodinku dve po odpojení zo siete, takže vám môže robiť spoločnosť aj na piknikovej deke. Váži len 3,2 kg a má šikovnú vyklápaciu rukoväť pre pohodlný transport.

Stane sa vaším osobným príručným bufetom všade tam, kde sa chcete v lete cítiť sviežo a nasýtene. Môže byť vaša za 69 €. www.orava.eu

s_orava_tf_200-23

Súťažná otázka: Napíšte nám,  aké režimy prevádzky má prenosná autochladnička Orava TF-200? Vaše správne odpovede posielajte do 12. júla 2024.

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete na na orava.eu/Orava TF-200

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.