Súťaž o kolagény značky Vital Proteins a 4711 Remix Grapefruit Eau de Cologne

Vital Proteins obsahuje iba jednu jedinú ingredienciu a to neochutené kolagénové peptidy. Kolagénové peptidy sú malé častice rozpustných bielkovín, ktoré obsahujú potrebné aminokyseliny a vstrebávajú sa prostredníctvom gastrointestinálneho traktu. Kolagénové peptidy zabezpečujú rýchlejšiu regeneráciu, blahodarne pôsobia na organizmus a podporujú mladistvý vzhľad. Môžu sa pridať do teplých aj studených nápojov či pokrmov, napríklad do ranného smoothie alebo čaju. Výživové doplnky Vital Proteins obsahujú najväčšie množstvo kolagénu na porciu na trhu – s obsahom až 20 g kolagénu na porciu. Vital Proteins kolagénové peptidy sú dostupné vo variante hovädzej alebo morskej.

s_vital_4711_23

Kolínska voda 4711 Remix Cologne Grapefruit

Preneste sa do sviežeho exotického raja s Remix Cologne Grapefruit! Ovocná vonná kompozícia, ktorej sa nebudete vedieť nasýtiť. Vrchné tóny tvoria exotický grapefruit s rajským červeným pomarančom a ovocím yuzu. V srdci vône sa spája magnólia, žltá frézia a pomarančový kvet. Základ podčiarkuje santalové drevo, kadidlo a pižmo. Oslavujte život, svoju jedinečnosť a nájdite v sebe svoj raj s unisex kolínskou vodou 4711 Remix Cologne Edition Grapefruit.

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o balíček s kolagénom značky Vital Proteins a unisex vôňu na každodenné nosenie 4711 Remix Grapefruit Eau de Cologne  (100 ml 19,95 €) . Na vaše správne odpovede čakáme do 22. marca 2023.

Súťažná otázka: Napíšte nám, čo tvoria vrhcné tóny kolínskej  4711 Remix Cologne Grapefruit? 

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.