Súťaž Orava Venere 1

Napísal Simona Klérková 18. január 2023

Pleť ako z kozmetického salónu vďaka najmodernejšej technológii

Dokonale vyčistená pleť bez nánosov mazu, mikroskopických zvyškov mejkapu, drobných nečistôt a upchatých pórov je prvým krokom k tomu, aby ste mali dokonalú pleť aj vy. Ak jej večer doprajete poctivú starostlivosť v podobe hĺbkovej očisty a jemnej masáže, po zobudení vás prekvapí jej sviežosť, napnuté línie a žiarivý jas, akoby ste práve vyšli spod rúk profesionálnej dermatologičky. Vsaďte pri očiste na najmodernejšiu technológiu v službách krásnej a mladistvo vyzerajúcej pleti, výsledok vás milo prekvapí. Vernou a pedantnou pomocníčkou pri večerných očistných rituálov pleti tváre, krku a dekoltu je ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venera 1. Jemne a šetrne zbaví vrchné partie pokožky odumretých buniek a zároveň hĺbkovo odstráni zo zanesených pórov toxické látky a baktérie, ktoré spôsobujú zapaľovanie pokožky a akné. Okrem toho pri očiste jemnou masážou stimuluje krvný obeh, aby sa pleť prežiarila do krásy, čo napomáha redukovať vrásky a odstraňovať kruhy pod očami. Je vhodná pre pleť každého typu vrátane citlivej pokožky a jej delikátne služby môžu využiť dospievajúce dievčatá s problematickou pleťou aj ženy v zrelom veku. Pri čistení pleti jemne vibruje, takže očista je niekoľkonásobne účinnejšia a menej náročná ako klasické manuálne čistenie. V prospech krásnej pokožky funguje na nabíjateľnú Li-ion batériu, ktorú ľahko nabijete cez AC adaptér v elektrickej sieti alebo ju pripojíte k počítaču cez dodávaný kábel.www.orava.eu

s_venere_12

Ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venere 1 vyzerá šik a ľahko sa zmestí aj do kozmetickej taštičky, aby ste ju mali poruke doma i na cestách. Môže byť vaša za 42,90 €.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte Ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venere 1! Na vaše odpovede čakáme do 25. januára 2023.

Otázka: Napíšte nám, pre aký typ pleti je určená Orava Venere 1?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

4 komentárov

 • Komentár Anton utorok, 24 január 2023 17:19 napísal Anton

  Orava Venere 1 je vhodná pre pleť každého typu vrátane citlivej pokožky

 • Komentár Martina Liptáková utorok, 24 január 2023 06:09 napísal Martina Liptáková

  Je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej pokožky ⯑

 • Komentár Mgr. Eva Kosťová pondelok, 23 január 2023 17:11 napísal Mgr. Eva Kosťová

  Je vhodná pre všetky typy pleti aj pre citlivú pokožku⯑

 • Komentár Ivana Hudecová pondelok, 23 január 2023 17:06 napísal Ivana Hudecová

  Orava Venere 1 je vhodná pre pleť každého typu vrátane citlivej pokožky

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.