Posledné plavkové inšpirácie a plážove oblečenie

Kolekcia Reserved High Summer spája silný trend active wear s inšpiráciami z prelomu tisícročí. V plážovej kolekcii Reserved na leto 2022 sa prelínajú dve línie. Nájdete tu štýl cottagecore  presunutý z malebnej chaty priamo na pláž. Druhá línia siaha po športovejšícha vplyvoch.

reserved_0822

KAPSULOVÁ KOLEKCIA RESERVED - HIGH SUMMER

High Summer je škála tých najradostnejších farieb: od neónovej zelenej, cez intenzívnu ružovú, energickú kobaltovú až po jemnú svetlofialovú.
Kolekcia obsahuje moderné plavky: bikiny s dodatočným ozdobným zaväzovaním okolo pása alebo bokov a v jednodielnej asymetrickej verzii s úzkymi výrezmi. Farby – výrazné, ako ružová, tyrkysová či limetková. Nechýba ani sýta čierna, v ktorej boli ušité spomínané asymetrické plavky.

PLÁŽOVÁ  A PLAVKOVÁ KOLEKCIA RESERVED

V plážovej kolekcii Reserved na leto 2022 sa prelínajú dve línie. Nájdete tu štýl cottagecore, presunutý z malebnej chaty priamo na pláž. Inšpirácia pochádza z idylického dievčenského šatníka, ktorý je plný roztomilých detailov a sladkých pastelových tónov. Druhá línia siaha po surfových akcentoch, športovejších, aj keď stále nie očividných. Tu sa spája výrazná paleta farieb s funkčnosťou. Obe línie sa spájajú a vytvárajú spoločnú tému retro atmosféry.

Romantická verzia plážového oblečenia pozostáva z jednodielnych a dvojdielnych modelov. Sú primárne v odtieňoch svetlomodrej, broskyňovej a svetložltej.

Plavky zaujmú strihmi a vzormi, a to napríklad bodky a originálny vzor z divé kvety. Novinkou je aj top bikín s rukávmi, perfektný na ochranu vašich ramien pred slnkom, napríklad pri kúpaní v mori. Dôležitú úlohu tu zohrávajú detaily: volániky, viazanie - zdobia, ale neovplyvňujú funkčnosť modelov. Kolekciu vhodne dopĺňa maxi tunika, ktorá je určená ako prikrývka ihneď po opustení pláže. Ľahká textúra umožňuje zbalenie do tašky bez strachu zo záhybov. Medzi doplnkami nájdete šľapky, semišové espadrilky, široké klobúky a ďalšie nevyhnutné plážové kúsky.

Zdroj foto: Reserved

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.