Letný hit, ktorý by nemal chýbať vo vašej dovolenkovej batožine

Napísal Simona Klérková 21. máj 2022

Aj  vy milujete leto? Opaľovanie na pláži, šantenie na paddleboarde, jazdu na surfe, člnkovanie s priateľmi, alebo len tak si zahrať s partiou plážový volejbal – to sú letné radovánky, ktorých sa už teraz nevieme dočkať.

btws_2

Stačí však, aby sa dostavili najháklivejšie dni ženského cyklu, teda menštruácia, -  a je po radosti! Vtedy by sme najradšej ostali doma, alebo na hotelovej izbe. Každá žena sa obáva trápneho zašpinenia, indiskrétne krvácanie a plážová pohoda jednoducho nejdú dokopy. Tak to bolo doteraz, keď ženy odmietli ísť k vode, alebo - ak sa tam predsa len vybrali -, neobliekali si plavky, ostali radšej zahalené v plážových tunikách a nenápadne si chodili na toalety meniť menštruačné pomôcky. Tieto časy však s príchodom opaľovačiek BTWS skončili! Keď ich vyskúšate, na tampóny, vložky, menštruačné kalíšky si už ani nespomeniete a bez ostychu sa budete naplno venovať letným radovánkam pri vode, ktoré si už ani počas svojich najchúlostivejších dní nemusíte odopierať.

Sebaisto a slobodne – v opaľovačkách BTWS

Iste ste už počuli o menštruačných nohavičkách. A teraz si predstavte, že by vyzerali sexi, boli by ušité z najmodernejšieho hi-tech materiálu a perfektne by sedeli na opálenom ženskom tele.  Menštruačné nohavičky, ktoré ženy nosia pod oblečením, by sa zmenili na plavky – opaľovačky! Také, čo priťahujú zrak ostatných na pláži a zároveň ženu dokonale chránia. Reč je o tohtoročnom hite na pláž i k bazénu, ktoré si obľúbilo už veľa žien. Opaľovačky BTWS (by the way slovenské) sú šik, super sa nosia a umožňujú ženám nevzdať sa svojich obľúbených letných aktivít ani počas menštruácie. Majú totiž všitú extra savú superabsorpčnú vrstvu s hrúbkou len 2 mm, ktorá v sebe akumuluje výnimočné schopnosti najmodernejších technológií v textilnom priemysle. Sú príjemné na dotyk, nešuštia ani nijako neprekážajú a dokonale tesnia aj na švoch. Sú antibakteriálne a maximálne diskrétne. Túto eko náhradu tampónov a vložiek môžete opakovane prať so životnosťou až 200 pracích cyklov. Až 12 hodín udržia ženu v suchu, čo ocenia ženy bez ohľadu na vek - mladé slečny, sexi tridsiatničky aj mamičky počas šestonedelia. Spoľahnúť sa na ne môžu aj ženy po štyridsiatke a takisto aj zrelé ženy, ktoré trápi mierna inkontinencia. Vďaka opaľovačkám si môžu ženy naplno užívať leto aj vtedy, keď sa cítia najzraniteľnejšie. Opaľovačky majú nasiakavosť až 15 ml (objem 3 tampónov), sú vyrobené na Slovensku a dajú sa kombinovať s rôznymi hornými dielmi plaviek. Na výber sú viaceré strihy - klasické čierne, s mašľou na zaväzovanie, s vyšším pásom, ale aj s hravým farebným vzorom v klasickom strihu či ako sexi bikiny.

s_btws1

Môžu byť vaše za 45,50 €. www.btws.sk

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.