Unikátne podcasty „Zdravé reči“ od Unionu

Union zdravotná poisťovňa opäť kráča s modernou dobou. Pre poistencov tentokrát ako jediná zdravotná poisťovňa prináša podcasty venované zdraviu. Ide o zvukové záznamy na internete, ktoré si je možné vypočuť alebo nechať stiahnuť do smartfónu, prípadne do iného elektronického zariadenia.

otaznik_19

Základným princípom podcastov je neskoršie počúvanie. Tento formát je vo svete veľmi obľúbený práve pre jeho rýchlu dostupnosť na internete a nenáročné počúvanie kedykoľvek a kdekoľvek.

 „Teší ma, že môžeme našim poistencom priniesť seriál venovaný zdraviu a aj týmto spôsobom meniť ich životy k lepšiemu. Prostredníctvom jedinečného podcastu s názvom Zdravé reči chceme pravidelne informovať ľudí o rôznych zdravotných témach. V našom unikátnom podcaste budú vystupovať odborníci z rôznych oblastí, ako lekári, výživoví poradcovia alebo tréneri. Verím, že podcasty budú pre poslucháčov nielen zaujímavé, ale budú mať aj edukatívny rozmer a pomôžu nám tak opäť rozšíriť náš program prevencie,“ povedala Elena Májeková, členka predstavenstva Union zdravotnej poisťovne.

Moderátorkou podcastov je Petra Podkonická a s hosťami sa bude rozprávať napríklad o poruchách v detskej reči, neplodnosti, o problematike menopauzy a andropauzy alebo o zdravom životnom štýle. Každý druhý pondelok v mesiaci sa tak budú môcť poslucháči tešiť na ďalší diel. Podcasty si môžete už teraz nájsť a vypočuť vo viacerých aplikáciách na streamovanie hudby.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.