Úrazy na jar a v lete

S prichádzajúcimi teplými dňami pribúda aj naša energia. Postupne vyberáme korčule, bicykle, rakety, bežecké topánky a využívame čas  viac športovo, ako v zime. Šport je však úzko spätý s menej alebo viac závažnými úrazmi.

sport_pixabay

Tak môžeme dôjsť k modrinám, podliatinám, ale aj zlomeninám, vykĺbeninám či iným nepríjemným následkom. Takisto vysoká telesná námaha (aj náhly začiatok so športom) môže viesť k preťaženiu šliach i svalov. Následná rekonvalescencia môže trvať rôzne dlho a niekedy sa dokonca dostaneme do bodu, kedy sme práce neschopní. Liečba je dôležitá, nakoľko aj tie menšie úrazy môžu dospieť k neskorším vážnym následkom.

Ako správne postupovať?

Dôležité je udržiavať svoje telo v kondícií a pomáhať mu pri regenerácii. Prírodná enzymatická liečba môže pomôcť netrénovaným jedincom zvládnuť následky zvýšenej záťaže. Rovnako pri vysokej námahe, aj u profesionálnych športovcov, zlepšuje prekrvenie svalov a využitie kyslíku v tkanivách, vďaka čomu uľahčuje odbúravanie nežiadúcich metabolitov.

Ak siahnete po systémovej enzýmoterapii liekom Wobenzym hneď po úraze, výsledky môžu byť veľmi prekvapivé. Pri liečbe opuchov, krvných podliatin, výronov, aj pri zlomeninách či iných úrazoch urýchľuje vstrebávanie opuchu, krvných podliatin a čo je najdôležitejšie – skracuje dobu hojenia až o polovicu doby, ktorá by bola inak na liečbu potrebná. Výrazne sa tak skráti nielen doba hojenia, ale aj prípadná práceneschopnosť. Pokiaľ liek užívate pravidelne, v prípade úrazov znižuje závažnosť poškodenia a zlepšuje ich hojenie. Včasné užívanie zrýchľuje ústup zápalových prejavov a bolesti.

Čo vlastne enzymatická liečba je? Prírodná systémová enzýmoterapia nie je zameraná pre lokálnu liečbu, má systémové pôsobenie na celý organizmus. Zlepšuje imunitu, a preto sa telo vie oveľa lepšie brániť či regenerovať.

Účinné a pre telo dôležité enzýmy obsahuje liek Wobenzym, ktorý je na trhu už 50 rokov a je voľne dostupný v lekárňach.  Takáto unikátna zmes enzýmov je overená rozsiahlym vedeckým výskumom a množstvom kontrolovaných klinických štúdií, na základe ktorých sa zistili aj účinky jeho užívania. Napr. pri liečbe vyvrtnutého členku jeho užívaním skrátite dobu liečby až o viac ako 40 percent. V pooperačnom štádiu zlomenín vám užívanie Wobenzymu môže skrátiť pobyt v nemocnici až o 7 dní.

Absolútny relax, teplé dni využité do poslednej minúty, bez modrín, opuchov, bez závažných následkov prípadného úrazu – aj tak môžete spomínať na leto s Wobenzymom. Na stránke www.wobenzym.sk sa dozviete viac aj o ďalších účinkoch tejto prírodnej systémovej enzýmoterapie. Liek je voľne dostupný v lekárňach aj s novým balením (300 tabliet), ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre športovcov a aktívnych ľudí. Praktické balenie sa zmestí do ruksaku, na cesty, hory či turistiku.

Zdroj foto: Pixabay

2 komentárov

  • Komentár Daniela Štefulová streda, 03 jún 2020 18:48 napísal Daniela Štefulová

    Prírodná systémová enzýmoterapia nie je zameraná pre lokálnu liečbu, má systémové pôsobenie na celý organizmus. Zlepšuje imunitu, a preto sa telo vie oveľa lepšie brániť či regenerovať. Účinné a pre telo dôležité enzýmy obsahuje liek Wobenzym

  • Komentár HELENA KONKOLYOVA pondelok, 01 jún 2020 05:17 napísal HELENA KONKOLYOVA

    JE PRIRODNA SYSTEMOVA ENZYMOTERAPI NIE JE ZAMERANA PRE LOKALNU LIECBU A MA SYSTEMOVE POSOBENIE NA CELY ORGANIZMUS ZLEPSUJE IMUNITU A PRETO SA TELO VIE OVELA LEPSIE BRANIT A REGENEROVAT. DAKUJEM.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.