Doprajte svojmu telu dostatočnú regeneráciu vo vírivke

Daždivé dni, málo slnečného svetla a minimum energie- aj takto by sme mohli charakterizovať jeseň. Je to ročné obdobie, ktoré prináša buď krásne slnečné dni, alebo naopak daždivé pochmúrne a hlavne veterné dni. Ak cítite, že nemáte dostatok energie, doprajte svojmu telu dostatočnú regeneráciu vo vírivke.

relax1119

Ideálny čas do kúpeľov

V letných mesiacoch vyhľadávame skôr prírodné jazerá, resp. kúpaliská a teplé termálne vody sú posledné, na čo máme chuť. Ak ale cítite, že potrebujete oddych, skúste si pozrieť jesenné akciové kúpeľné pobyty v slovenských kúpeľoch. Spevníte si bruško plávaním v bazéne, odreagujete sa v dobrých vírivkách a užijete si aj saunový svet, ktorý dokonale pôsobí nielen na telo, ale aj na myseľ. Moderné vírivky však nájdete aj v malých horských penziónoch, ktoré veľmi dobre vedia, že hostia by si takýto relax pod holým nebom radi vychutnávali počas pobytu. Najmä však cez zimu, kedy je možné sa ochladzovať v snehu.

Vírivky aj doma na záhrade

Ak ale disponujete veľkou plochou na záhrade, resp. máte veľkú otvorenú terasu, dajte si tam nové akrylátové vírivky. Krásne vyniknú najmä na veľkých terasách. Vírivky si môžete vychutnávať aj cez tie najväčšie mrazy. Hovorí sa, že práve vtedy to má svoje čaro.

Pri výbere akrylátových víriviek uprednostňujte vírivky, ktoré poskytujú priestranné ležadlo a aspoň dve sedadlá. Všímajte si aj počet vodoliečebných masážnych trysiek a počet trysiek na liečbu kože. Dôležité je zohľadňovať aj náklady na ohrev, prítomnosť termokrytu a prítomnosť integrovanej clony proti zamrznutiu a prehratiu.

Keďže tu máme onedlho aj prvé mrazy, dávajte si pozor, aby bola vírivka dostatočne chránená. V blízkosti vírivky majte drevené stoličky a stôl s teplým čajom a hlavne s uterákom a bavlneným županom. V mrazivých dňoch sa potrebujete zabaliť do niečoho teplého.

Tip: Vírivka SunSpa - farebný svet bubliniek

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.