Najlepšia tínedžerská kniha roka 2018!

Napísal Albatros Media 08. január 2019

Román Všetko je tak, ako má byť od autorky Niny LaCour bol ocenený cenou Michael L. Printz Award 2018 pre najlepšiu tínedžerskú knihu roka! Príbeh o strate a vysporiadaní sa s minulosťou, o láske, rodine a druhých šanciach.

Ako by vyzeral tvoj život, keby si jedného dňa odišla z domu na druhý koniec sveta len s mobilom vo vrecku? Marin to urobila. V deň, keď sa utopil jej starý otec, ktorý ju vychovával, sa otočila San Franciscu chrbtom. Odletela na univerzitu do New Yorku a s nikým z rodného mesta viac neprehovorila. Zo strachu? Z hanby? Alebo utiekla pred smútkom? 

Blížia sa však zimné prázdniny, a hoci sa Marin rozhodla stráviť Vianoce vo vyľudnenom internáte, musí ešte pretrpieť trojdňovú návštevu bývalej najlepšej kamarátky Mabel. Za tie mesiace jej neodpovedala na stovky esemesiek ani desiatky telefonátov. Čakajú ju tri dni plné spomínania na svoje staré ja. Tri dni prežívania toho posledného leta na Západnom pobreží. Tri dni osamote v snehovej víchrici, kde sa nedá pred otázkami ani pravdou ujsť.

Vydavateľstvo: COOBOO

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.