Všade samé svetielka

„Svieť nám stromček jagavý...“ Presne tak sa to spieva aj v jednej z vianočných kolied. Svetlo je jednou z neodmysliteľných súčastí Vianoc, preto ho nachádzame nielen na stromčeku, ale zároveň je súčasťou aj viacerých vianočných ozdôb. 

Tými si môžete vyzdobiť nielen interiérovú, ale aj exteriérovú časť domu, vďaka čomu budú všetci vedieť, že aj vy patríte k tým, ktorí sa už Vianoc nevedia dočkať.

Niektorí z nás milujú sviečky, iní zas uprednostňujú bezpečnejší variant v podobe žiaroviek. Ich pravý čas prichádza práve s blížiacim sa obdobím Vianoc. Jednoducho nimi vytvoríte romantickú atmosféru, ktorá vo vás umocní pocit prichádzajúcich sviatkov. A vôbec nemusíte po byte ťahať metrové reťaze, stačí, keď si zvolíte menej komplikovaný variant. V jednoduchosti je predsa krása, preto počas Vianoc perfektne vyniknú aj celkom jednoduché dekorácie, ktoré zároveň nezaberú veľa miesta. Stačí, keď ich položíte na kozubovú rímsu alebo okenný parapet, priložíte k nim pár sobov, trpaslíkov, snehuliakov, a tie vás určite po chvíli nakazia nefalšovanou vianočnou náladou.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.