Pripravte originálne vianočné posedenie pre svojich zamestnancov

Vianočný čas sa pomaly, ale isto blíži a viaceré firmy už teraz zháňajú priestory, kde by mohli usporiadať vianočné posedenie so svojimi zamestnancami. Niektoré veľké firmy usporiadajú pohostenie vo firemných jedálňach, niektoré si zajednávajú stoly v reštauráciach.

christmas_party18

Ak chcete pre svojich zamestnancov pripraviť originálne vianočné posedenie, na čo by ste nemali zabúdať?

Žiaden problém s dopravou

Ak chcete originálne posedenie, začnite s tým, že vyberiete kapacitne vyhovujúce miesto, ktoré bude v blízkosti vašej firmy. Nemá zmysel zajednávať priestory, ktoré budú niekoľko desiatok kilometrov od firmy. Aj keď väčšina ľudí má auto, na vianočnom posedení si chcú dať pohár vínka, šampanského, nechcú to mať ďaleko domov a nechcú zháňať odvoz, ktorý by za nimi cestoval desiatky kilometrov.

Spestrenie v podobe zábavnej pyrotechniky

Samozrejme, všetko v rámci bezpečnosti. Originálne vianočné posedenie by nebolo posedením, keby ste si ho nespestrili bezpečnou zábavnou pyrotechnikou. Prskavky, pochodne, či dymovnice – vybrať si máte z čoho, preto rozhodne vyskúšajte takéto spestrenie. Už si predstavujete, ako v dobrej nálade stojíte vonku s pohárom šampanského a pozeráte sa na ohňostroj?

Výber jedla 

Vyhovieť každému nedokážete, no keď si vopred zistíte, o aké jedlo z ponúkaných jedál má záujem každý zamestnanec, nestretnete sa s negatívnymi reakciami na jedlo.
Ak máte vybratý priestor, vypýtajte si ponuku menu, rozpošlite ju emailom zamestnancom a nechajte, nech sa zamestnanec vyjadrí.
Ak nebude spokojný s tým, že ste vybrali pochodne namiesto dymovníc, s tým nič nenarobíte. Ak ale zamestnancovi nebude chutiť jedlo, bude to horšie.

Vianočné večierky sú o tom, aby ste sa viac porozprávali so svojimi kolegami v uvoľnenejšej atmosfére mimo pracoviska. Užite si predvianočný čas a pripravte pre zamestnancov originálne posedenie.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.