Vytlačiť túto stránku

Svadobné účesy 2021

Napísal femme 27. apríl 2021

Napriek pandemickej situácii, nevesty sa chcú vydávať a vyzerať dokonale. Prinášame vám niekoľko tipov na svadobné účesy podľa dĺžky a kvality vlasov. Každopádne, prím hrajú bočné chvosty, drdol dozdobený šperkom, kvety v účese v boho-chic štýle a jednoduché hladké účesy, ktoré zvýraznia opulentné svadobné šaty.

Objavujú sa polokučery so vzácnymi dekoratívnymi doplnkami, chvosty v štýle 50-tych rokov, inšpirácie  hippies obdobím až po až po účesy s vrkôčikmi s vintage vplyvmi.

NEVESTY S KRÁTKYMI VLASMI

Pokiaľ ide o svadobné účesy pre krátke vlasy, kľúčovú úlohu zohrávajú čelenky, diadémy a iné vlasové ozdoby. Pixie strihy a veľmi krátke strihy je možné vyšperkovať svadobnými vlasovými doplnkami s kvetinovou tematikou, ako sú čelenky a korunky, a na rovné vlasy môžeme naniesť aj malé kamienkové prstene, ktoré pojmú iba niekoľko prameňov. Pre tie, ktoré majú rady 20. roky 20. storočia, sú určené väčšie aplikácie s kvetinovou tematikou, ktoré sú ideálne na oživenie jednoduchého svadobného účesu, a ak boli zvolené šaty v štýle boho-chic, dokonale doplnia svetlé odtiene kvetov vo vlasoch.

nevesta_kratky_uces

NEVESTA S DLHÝMI VLASMI

Hľadáte nápady na svadobné účesy pre dlhé vlasy? Medzi najobľúbenejšie svadobné účesy patria rôzne vyčesané drdoly od vysokých a nízkych drdolov s kučerami a bielymi dekoráciami (sponkami, kvietkami, kamienkami, korálkami) do vlasov až po nízky chvost kombinovaný s ponechanými dlhými kaderami po bokoch, ktoré zostávajú voľné. Vyskúšajte aj tie najelegantnejšie nápady na svadobné účesy s rozpustenými vlasmi!

nevesta_dlhe_vlasy

JEDNODUCHÝ SVADOBNÝ ÚČES

Pre tie, ktoré budú mať výraznú svadobnú toaletu, nech zvolia jednoduchý účes. Napríklad nízky a rafinovaný konský chvost, ktorý dodáva veľmi sofistikovaný a trendový vzhľad, jednoduchý drdol z hladkých vlasov oživíte pridaním ozdobnej spony, ktorá ladí s šatami.

nevesta_jednoduchy_uces

BOHATÝ ÚČES NA OBJEM

Sem patria vysoké prekladané drdoly a rôzne prepletané vrkoče, ku ktorým sa dobre kombinujú romantické korunky a diadémy.

nevesta_50_roky

SVADOBNÉ ÚČESY ZDOBENÉ KVETMI  

Tie nevesty, ktoré inklinujú k bohémskej dobe 70. rokov, určite siahnu po kvetoch v účese. Účes so sviežimi a farebnými kvetmi je ako stvorený na svadbu na pláži či lúke. Decentnejší vzhľad dosiahnete s malými bielymi kvetmi zopnutými medzi prameňmi vlasov. Zatiaľ čo pre tie, ktoré milujú nosenie efektnejších doplnkov sú vhodné veľké dekoratívne či živé kvety po stranách. Letné svadobné účesy s kvetmi sa dajú kombinovať s jednoduchými alebo minimalistickými a elegantnými svadobnými šatami.

nevesta_vlasy_kvety

SVADOBNÉ ÚČESY Z KUČERAVÝCH VLASOV

Pri tomto type vlasov máte dve možnosti.  Buď ich udržíte pod kontrolou, počnúc hladkým záhybom hornej časti hlavy s mnohými kučierkami v spodnej časti. Alebo ich necháte vyznieť a pochválite sa so svojimi prírodnými kučerami! Uplatnia sa pri vysokých účesoch, ktoré sú mierne rozvoľnené , to sa  týka aj chvostov. Na kučerách dobre vynikne efekt vintage štýlu.

nevesta_kucery

SVADOBNÉ ÚČESY PRE STREDNÉ DLHÉ VLASY

Na výber máte od najromantickejšieho vzhľadu s rozpustenými vlasmi a perlovými čelenkami alebo po vysoko elegantné prepletané účesy dozdobené svadobnými ihlicami, sponkami a stužkami.