Vyrazte s deťmi do parku alebo na ihrisko

Slnko nás láka von a detské ihriská ožívajú už od skorého rána. Všade znie smiech a veselé detské hlasy. Čo však deťom obliecť, keď s nimi plánujete vyraziť na ihrisko? Sviatočný odev v tomto prípade nie je práve najvhodnejšou voľbou.

Pri výbere detského oblečenia by sme mali dbať najmä na jeho praktickosť, pohodlnosť a to, či sa dá ľahko vyprať. Aj deti sa však chcú páčiť, preto by malo spĺňať aj ich náročné požiadavky na farbu a vzor.

Chlapci sú občas pekní nezbedníci a mamičky si nikdy nemôžu byť isté, či znovu nevymýšľajú všelijaké huncútstva. Aby boli ich dobrodružné výpravy úspešné, je dobré voliť pohodlné a príjemné materiály oblečenia. V tomto období sú ideálnou voľbou teplákové šortky, ktoré ľahko skombinujete s akýmkoľvek tričkom. To všetko nájdete v novej kolekcii značky KiK.

Samozrejme, zabudnúť nemôžeme ani na tých najmenších. Keď vyrazíte s kočíkom von, môžete svojmu malému chlapčekovi alebo princeznej obliecť pohodlné dojčenské body alebo roztomilé tričko s denimovými nohavicami. Pokiaľ je však až príliš horúco, je lepšie zvoliť vzdušné tričko s krátkymi nohavicami vyrobenými z príjemného materiálu.

kik 0819

Zdroj foto: KiK

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.