Súťaž Biopron 9 Immunity

Do boja za imunitu!

Veľa jedla, koláčov a leňošenia. Aj tak vyzerajú prichádzajúce vianočné sviatky. S nimi však idú ruka v ruke aj oslabená imunita či príliš veľká záťaž na tráviaci trakt a črevá. Nie je na tom nič zlé, pokiaľ si nastavíte mantinely a budete myslieť aj na svoje telo! Ľudské telo je prepojené rôznymi cestami a preto myslite aj na svoje črevá. Okrem prepojenej funkcie s trávením sú najväčším imunitným orgánom ľudského tela, pretože sa v nich nachádza až 70% imunitných buniek. Je dôležité dbať o ich fungovanie, pretože pokiaľ im nedodávate dostatočné množstvo potrebných látok, môžu vám nastaviť zrkadlo. Pre fungovanie čriev je dôležité každodenné dopĺňanie živých mikroorganizmov, fruktooligosacharidov aj vitamín D3, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Všetky tieto zložky nájdete u jednotky na trhu.

s_biopron9imunity

Denná dávka Biopronu 9 Immunity obsahuje aj 9 probiotických kmeňov a až 9 miliárd živých baktérií. Biopron je najpredávanejšou značkou s obsahom živým mikroorganizmov na Slovensku a získal aj ocenenie Najdôveryhodnejšia značka roku 2020. Tento výživový doplnok je vhodný pre dospelých a  deti od 3 rokov. Viac informácií nájdete na www.biopron.sk.

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o 3 balíčky s výživovými doplnkami Biopron 9 Immunity. Na vaše správne odpovede čakáme do 30. novembra 2021.

Súťažná otázka: Napíšte nám, koľko  rôznych bakteriálnych druhov má približne človek vo svojich črevách?

Správnu odpoveď nájdete v článku Venujte pozornosť svojim črevámVenujte pozornosť svojim črevám.

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

2 komentárov

  • Komentár Anton sobota, 27 november 2021 15:55 napísal Anton

    Zdravý človek má vo svojich črevách približne až 1 000 rôznych bakteriálnych druhov

  • Komentár Antónia Golányová piatok, 26 november 2021 18:05 napísal Antónia Golányová

    1 000 rôznych bakteriálnych druhov

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.