Súťaž s vydavateľstvom Familium o rodinný kalendár 2022 a knihu

Plánujte a zabávajte sa s Veľkým rodinným kalendárom 2022  

Rodinné vydavateľstvo Familium, Moniky Kopřivovej, sa venuje nielen vydávaniu úspešných titulov ako napríklad Babička, rozprávaj či Naše výlety, ale do jeho portfólia patrí aj populárna hra Ako to bolo kedysi ?. A práve teraz prichádza s unikátnym kalendárom pre celú rodinu.  Veľký rodinný kalendár 2022 s podtitulom Život na lúke vám pomôže zorganizovať rodinné aktivity a zároveň prinesie veľa zábavy.

s_familium_kalendar_22

Kalendár nie je obyčajným plánovacím rodinným kalendárom aké ste doteraz poznali. Má veľký formát a môžete do neho nielen prehľadne zaznamenávať aktivity a plány až piatich členov rodiny, ale sa aj spoločne zahrať. Na každý mesiac je totiž pripravený obrázok zo života zvierat a rastlín, ktoré žijú na lúke. Ku každému obrázku sa vždy viaže zábavná hra, ktorej riešenie sa nachádza na konci kalendára. Nájdete tu aj zaujímavé informácie o živočíchoch a rastlinách, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou našich lúk. Kalendár obsahuje originálne a hravé ilustrácie výtvarníčky Markéty Speranza.

Je pre vás rodina na prvom mieste? Zorganizujte a naplánujte si čas pre svoju rodinu a objavte tajomstvá lúčnych rastlín a bylín, spoznajte život krtkov, mravcov, orchideí a ďalších známych i menej známych obyvateľov našich lúk. Veľký rodinný kalendár 2022 kúpite na www.familium.sk a v sieti kníhkupectiev. Odporúčaná cena: 13,60 €

s_familium_2021

Milé naše čitateľky, čitatelia a rodičia, 

o mesiac a pár dní,  vstúpime do nového roku, ktorý ako všetcí dúfame, bude určite lepší a "zdravší". Pre to vám príde vhod  Veľký rodinný kalendár 2022 , v ktorom si môžete naplánovať rodinné výlety a stretnutia. S rodinným vydavateľstvom Familium sme pre vás pripravili súťaž o 2 balíčky s kalendárom na rok 2022 a knihou Ako rastiem. Na vaše odpovede čaláme do 29. novembra 2021.

Súťažná otázka: Napíšte nám, pre koľko členov rodiny je určený Veľký rodinný kalendár 2022?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Gabriela piatok, 26 november 2021 08:50 napísal Gabriela

    KRÁSA

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.