Súťaž KetoMix Detox

KetoMix blokátor sacharidov (5 vrecúšok) Tento doplnok stravy so sladidlom je primárne určený na vstrebávanie tukov a sacharidov a kontrole telesnej hmotnosti. Obsahuje množstvo látok, ktoré sú určené práve na tento účel. Ide o prášok z Opuncie mexickej, ktorá podporuje metabolizmus tukov a sacharidov, práškový extrakt z jabĺk na kontrolu telesnej hmotnosti a práškový extrakt z podzemku kurkumy, ktorý stimuluje chuť k jedlu.

Kompletná starostlivosť v jednej dávke, to je KetoMix kolagén s kyselinou hyalurónovou, ktorý sa výrazne podieľa na starostlivosti o kosti, chrupavky, vlasy, mihalnice a nechty. Významne pomáha aj v boji proti vráskam. Obsahuje kolagén, ktorý je hydrolyzovaný, čo v jednoduchosti znamená, že je pre ľudské telo prijateľnejší. Vstrebáva sa presne tam, kde má. Okrem toho je v produkte obsiahnutý aj vitamín C, ktorý posilňuje imunitu. KetoMix kolagén si môžete kúpiť v praktickom balení po 30 vreciek. Pre dostatočný prísun kolagénu stačí denne rozmiešať jedno vrecúško s vodou a vypiť. Cena mesačnej kúry je 39 eur. Zloženie a viac informácií nájdete na www.ketomix.sk

KetoMix Detox sú tablety s obsahom cholínu a silymarínu z rastlinky s názvom Pestrec mariánsky, ktorý chráni vašu pečeň, a navyše má blahodarný účinok na jej regeneráciu.

L-karnitín hrá dôležitú úlohu v metabolizme tukov, zabezpečuje ich transport v rámci bunky a vďaka tomu môžu byť tuky jednoduchšie využité ako zdroj energie. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

s_ketomix_1121

Milé naše čitateľky,  zapojte sa do súťaže o balíček KetoMix DETOX! Na vaše odpovede čakáme do 25. novembra 2021.

Súťažná otázka: Napíšte nám, aké schopnosti má látka Silymarín?

Správnu odpoveď nájdete v článku Ako zbaviť svoje telo jedovatých látok?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.