Súťaž o 2 knihy Ikar a Betty Barclay Woman N°2 a N°3

Symbol, ktorý znamená istotu

Vegánstvo je čoraz populárnejšie! Nielen na tanieri, ale aj na pokožke. Trend úmyselného zrieknutia sa výrobkov živočíšneho pôvodu už dávno presahuje stravovanie a nezastaví ho ani kozmetika. Na zabezpečenie jasnosti a orientácie v oblasti udržateľnej, ale nie vždy vegánskej kozmetike označuje odteraz spoločnosti Mäurer & Wirtz svoje vegánske vône vlastným, dobre viditeľným symbolom alebo nápisom na obale. Takto označený parfum sa skladá zo 100 % vegánskych surovín. Parfum neobsahuje žiadne živočíšne suroviny a látky živočíšneho pôvodu.

s_bb_n_2_3

To, že vegánske vône v žiadnom prípade nezaostávajú za tými konvenčnými, dokazujú aj značky 4711, Betty Barclay a s. Oliver. Sebavedomá vôňa s osobnosťou: Betty Barclay Woman N°2. a  Betty Barclay Woman N°3.  Čistá a neporovnateľná zmyselnosť, ktorá podčiarkuje ženskú a modernú radosť zo života. 

s_ikar_1121

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže o 2 balíčky s knihami z vydavateľstva  IkarKeď sa vrátiš/Nicholas Sparks a Neznámy v našej spálni/ Samantha Lee Howe, ku ktorým vám pribalíme toaletné vody Betty Barclay Woman N°2. a  Betty Barclay Woman N°3.. Na vaše správne odpovede čakáme do 25. novembra 2021.

Súťažná otázka: Napíšte nám, ktoré značky od spoločnosti Mäurer & Wirtz sú vegánske?

Vaše meno alebo značka
 
Váš e-mail
 
Mesto
 
Odpoveď na súťažnú otázku
 

1 Komentár

  • Komentár Renata Cutova štvrtok, 18 november 2021 12:51 napísal Renata Cutova

    Zapojila som sa do súťaže, dakujem.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.