Späť do oceánu

Česká značka Circlle predstavuje etické plavky z recyklovaných plastov. Leto je v plnom prúde a mnohí vyráža k vode. Nájsť udržateľné, etické a zároveň estetické plavky na slovenskom trhu je, ako hľadať ihlu v kope sena.

circlle_fromoceanto_ocean

Preto sa značka Circlle rozhodla rozšíriť svoju ponuku o úplne novú kategóriu produktov v kolekcii From Ocean To Ocean. Nová kolekcia obsahuje jednodielne aj dvojdielne strihy plaviek vytvorené z recyklovaných materiálov a vyrobené v etických a lokálnych podmienkach.

Rýdzo česká značka Circlle je dôkazom, že cirkulárna ekonomika funguje a ponúka nespočetné množstvo možností, ako využiť hromadiace sa použité materiály. Aj tentoraz je zvolený materiál ECONYL®, ktorý je vytvorený z zhodnotených rybárskych sietí a ďalších textilných zvyškov. Tie tvoria až 46% plastové problému v oceáne. Nylon poskytuje voľnosť pohybu, perfektné prispôsobenie každým krivkám a zároveň ponúka potrebnú kompresy.

Circlle vie, že každá žena má iné nároky a potreby pri výbere plaviek, a preto prichádza rovno sa 5 strihmi, z ktorých si vyberie naozaj každý. Mia high waist verzia spodného dielu plaviek sa skvele hodí pre každú, ktorá sa chce cítiť pohodlne. Zároveň ich vysoký strih zalichotí každej postave a vďaka tomu sú vhodné napríklad aj na surf a iné vodné športy. Vrchný diel Bahar so zaväzovaním vzadu je strihaný tak, aby sa prispôsobil všetkým veľkostiam a zároveň skvele padol aj k druhej, trochu odvážnejší verzii spodnej časti plaviek Daria vo vykrojenom strihu. Ďalej k dispozícii je vrchný diel plaviek Bardot viazaním na mašľu vpredu, ktorý sa vďaka jednoduchému dizajnu hodí prakticky ku všetkému. Takto môžete kombinovať nielen farby, ale aj strihy všetkých plaviek Circlle. Pre tie, ktoré uprednostňujú jednodielne a jednoduchý strih sú tu plavky Marina.

Úplne všetky verzie a strihy originálnych plaviek z kolekcie From Ocean To Ocean prichádza hneď v niekoľkých minimalistických ale nemenej štýlových farbách. Tie z vás, ktoré vždy volia nadčasovú klasiku je tu čierna farba Nero a pre zvýraznenie vášho opálenia, je ako stvorená tlmená červená farba Brick alebo tmavo zelená Olive.

Už známe kúsky, ako sú Circlle legíny a podprsenky si teraz môžete vyskúšať a zakúpiť osobne v jogovom štúdiu Jóga Letná, Yogamovement a Jógovna. Urobte krok s ohľadom na našu planétu a navštívte predajne alebo https://www.circlle.cz/. Voľba značky Circlle je začiatok cesty, ako sa skrze etickú výrobu z recyklovaných materiálov postaviť problémom spojených so znečistenými oceány a vykorisťovaním pracovníkov módnych gigantov.

Noste oblečenie, na ktoré môžete byť naozaj hrdí!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.