Večerná kolekcia GOLD LABEL Mohito

Napísal Mohito, Humanic 08. november 2019

Najnovšia kolekcia Gold Label značky Mohito je inšpirovaná sofistikovaným pôvabom 80. rokov. Do popredia prichádzajú vznešené odtiene fialovej farby - používajú sa však vo forme náznakov, pretože základom je vznešená a elegantná čierna.

KOLEKCIA GOLD LABEL

Tvorcovia línie Gold Label sa zamerali na zdôraznenie krásy ženskej postavy. Medzi vzormi nájdeme preto tie, ktoré kladú dôraz na postavu. Okrem dlhých šiat sú v ponuke aj krátke - dokonale exponujúce nohy. V kurze je tiež výstrih v tvare V, romantické otvory na chrbte a krásne detaily na rukávoch. Dizajnéri tiež použili veľmi romantickú a ženskú kvetinovú potlač. Tá je v chladnom farebnom odtieni.

Celá kolekcia sa nesie vo večernom duchu. Z materiálov tu preto je v hlavnej úlohe satén a o slovo sa hlásia aj flitre. Celok do dokonalosti dotiahnu doplnky, a to napríklad roztomilé mini kabelky či dlhé náušnice.

ŽIARIVÝ ZJAV

Trend so žiarivou silou: inšpirovaný farbou striebra, žltého a bieleho zlata, sa tento neodolateľný štýl vo vysokom lesku postará o magický a exkluzívny vzhľad. Metalické kúsky sú hviezdnym hosťom každého vzhľadu a v kombinácii s jedno- duchými strihmi a ušľachtilými farbami pôsobia extrémne vzrušujúco. Večer nechajú vyniknúť jagavým Statement prvkom predovšetkým odevy v tmavých a matných odtieňoch.

Oslnivé Glamour Heels chcú byť obdivované! Jagavé topánky na vysokom podpätku sa vyznačujú svojou zámožnosťou, pretancovanými nocami a riadnou dávkou extravagancie. Vo svetle reflektorov stoja strieborné a zlaté metalické odlesky a sľubne sa postarajú o neza- budnuteľné večery. Sú kúskom, ktorý počas sychravého ročného obdobia jednoducho musíte mať verné mottu: Vyber si a zažiar ako diamant!

Zdroj foto: © HUMANIC

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.