Voľnočasová športová obuv

Smer dnešných módnych trendov je veľmi rýchly a športová obuv je už niekoľko rokov súčasťou voľnočasového šatníka. V súčasnosti ju môžeme kombinovať s rôznymi štýlmi odevov. 

Väčšina z nás oceňuje pohodlné topánky, medzi ktoré patria aj biele šnurovacie tenisky, ktoré dobre vyniknú v kombinácii s ležérnym ženským outfitom v čiernej farbe. Okrem bielej farby romanticky založené ženy rady siahnu po ružových teniskách, vyššej platforme a šnurovaní na stuhy. Deväťdesiate roky sa odrazili na modeloch, ktoré majú zapínanie na suchý zips a ozdobné prvky v tvare kovových hrotov a zipsov. 

Black / White

Čiernobiela  kombinácia bude na prelome rokov 2019 - 2020 na vrchole popularity. Klasický biely dizajn bežeckej obuvi sa prispôsobí každému vzhľadu,  čierna je však oveľa praktickejšia. Tip: Skúste zvoliť tenisky tón v tóne košele.

Jeseň / zima

Nikdy nie je príliš skoro premýšľať o budúcej zimnej obuvi. Mladá populácia čoraz viac nahrádza zimné tenisky za klasické čižmy a vysoké zimné topánky. Špičkové tenisky sú vyrobené z kože alebo semišu. Tenisky s gumovou podrážkou, sú nevyhnutnosťou pre chladné obdobie: podšívka zo syntetickej vlny a šnurovanie, ktoré chránia pred dažďom a vetrom. Podrážka sa stáva hrubšou, vyššou a prepracovanejšou. Najnovšie modely značky  Prada nemusia končiť na členkoch, pretože elastický materiál so šnurovaním takmer dosahuje na koleno a športovú obuv pretvára takmer na obojživelníka. 

Kde kúpiť?

Teraz je veľmi ľahké nájsť módne tenisky v ktoromkoľvek špecializovanom obchode s obuvou. Skúste si kúpiť značkové topánky v oficiálnom internetovom obchode. 

Charakteristika športových modelov:  pohodlné podrážky, pri letných modeloch v kombinácii s priedušnými materiálmi, zimné modely sú navrhnuté pre nízke teploty, majú protišmykovú podrážku a dobre priliehajúcu zateplenú výstelku na nohu. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.