Leto je tu aj pre dámy so ženskými postavami, tak hurá do plaviek

Dvojdielne plavky pre dámy ženskejších tvarov boli ešte donedávna niečím nepredstaviteľným a na plážach sa v nich objavovali iba tie odvážnejšie z nás. Nehovoriac o tom, že plnším postavám príliš nelichotili. Dnes to už našťastie neplatí. 

triola su 2

Ako pri všetkom aj tu platí - prvým, na čo by ste mala pri nákupe nových plaviek myslieť, je ich kvalita. Precízny strih a kvalitný materiál, ktorý prežije dlhšie než jednu sezónu, sú kľúčom k úspechu pri akejkoľvek postave. Nerobte zbytočné kompromisy a siahnite po kvalite, ktorá síce niečo stojí, ale môžete sa na ňu spoľahnúť. 

Prsia ani bruško nie sú problém

Už dávno neplatí, že obdarenejšie ženy by mali nosiť len jednodielne plavky. Ak si nájdete značku, ktorá sa špecializuje na ženy krv a mlieko, vyhrali ste. Práve preto sú plavky Triola medzi nimi také obľúbené. Ich výrobca myslí na ženské prednosti od veľkosti A až po K a to s obvodmi od 70 až do 105. 

Samozrejme, lichotivý strih je tiež dôležitý – horný diel plaviek rozloží váhu pŕs obdarených dám medzi hrudník a ramená, vďaka čomu všetko krásne drží na svojom mieste aj vtedy, keď sa prudko vynoríte z vody. Štylistka značky Triola Žaneta Ilutanová odporúča ženám krv a mlieko špeciálnu podprsenku, ktorá má tenko vystužené košíčky zošité T-švom. „Takéto košíčky upevnia prsia v ideálnej výške a sformujú zvodný dekolt, aj keď vás trápia ťažšie prsia či ich asymetria,“ upresňuje. Navyše ramienka pre väčšie prsia sú dostatočne široké a výškovo nastaviteľné, takže sa nezarezávajú do pliec.

Ani skryť väčšie bruško nemusí byť problém, stačí len siahnuť po spodnom diele s ľubovoľne nastaviteľným pásom. Bezpečne ukryje nielen bruško, ale aj strie a prípadné jazvy. Báť sa nemusíte ani farieb – veľmi dobre vyzerajú tmavé plavky s farebným pásom alebo farebné nohavičky s tmavým pásom. V posledných rokoch sú stále obľúbenejšie aj tankini, ktoré tiež schovajú to, čo treba. 

triola su 4

Kombinujte vlastným štýlom to, čo vám sedí

Geometrické vzory, hravé farby, kvietky, jedna farba, vyššie či nižšie nohavičky – je len na vás, v čom sa budete cítiť dobre. V e-shope Trioly si dvojdielne plavky vyberie každá žena – či už krv a mlieko alebo aj útlejšia. Navyše si môžete vrchný a spodný diel plaviekskombinovať presne podľa vašich predstáv a proporcií, takže si na pláži nemusíte dávať pozor na nepekné zárezy a vo vode na nepríjemné trapasy. Neosmelíte sa do dvojdielnych? Vyberte si kvalitné jednodielne plavky pre moletky.  Triola má jednoducho rada všetky ženy, ktoré si chcú život užívať so všetkým, čo ponúka. Nebojte sa experimentovať a kombinovať - vlastný štýl, v ktorom sa budete cítiť dobre, je pre vás ten najlepší!

triola su 1

Zdroj foto: Triola

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.