Plavky pre moletky: Špeciálny T-šev vás podrží v každej situácii

Prestaňte sa už trápiť pre väčšie prsia, bruško či strie. Dvojdielne plavky môže nosiť každá žena, ktorá si vie užívať všetky radosti života. Dvojdielne plavky pre moletky boli ešte donedávna niečím nepredstaviteľným a na plážach sa v nich objavovali iba odvážnejšie dámy. 

Nehovoriac o tom, že plnším postavám príliš nelichotili. Dnes to už našťastie neplatí...

Plavky pre veľké prsia

Obdarené dámy vedia, že keď raz nájdu značku, ktorá ich podrží, sú jej verné celé roky. Práve preto sú plavky Triola medzi nimi také obľúbené. Ich výrobca myslí na naše prednosti od veľkosti A až po K s obvodmi od 70 do 105. Plavky sú z kvalitného materiálu, ktorý prežije dlhšie než jednu sezónu. Ich ramienka sú dostatočne široké a výškovo nastaviteľné, takže sa nezarezávajú do pliec. Lichotivý strih rozloží váhu pŕs medzi hrudník a ramená, vďaka čomu všetko krásne drží na svojom mieste aj vtedy, keď sa prudko vynoríte z vody.  Štylistka značky Triola Žaneta Ilutanová odporúča špeciálne tú, ktorá má tenko vystužené košíčky zošité T-švom. „Takéto košíčky upevnia prsia v ideálnej výške a sformujú zvodný dekolt, aj keď vás trápia ťažšie prsia či ich asymetria,“ upresňuje. 

Kupujte: široké nastaviteľné ramienka, tmavšie vzory, väčšie kvety, tlmené farby, celé plavky s kosticami
Radšej nie: šnúrkové ramienka, zaväzovanie okolo krku, volány, riasenie

Plavky pre väčšie bruško

Retro slávi návrat aj v plavkách. Vysoký pás je milostivý k väčšiemu brušku aj širším bokom. Bezpečne ukryje aj strie a prípadné jazvy. Báť sa nemusíte ani farieb – veľmi dobre vyzerajú tmavé plavky s farebným pásom alebo farebné nohavičky s tmavým pásom. Širším bokom zas polichotí tmavá farba po bokoch a vzor vpredu.
Náš tip sú plavkové nohavičky s možnosťou nastavenia výšky prednej časti

Skombinujte to najlepšie pre vás

e-shope Trioly si dvojdielne plavky vyberú hrušky, jablká aj presýpacie hodiny – jednoducho akýkoľvek typ postavy. Vrchný a spodný diel plaviekskombinujete presne podľa vašich predstáv a proporcií, takže si na pláži nemusíte dávať pozor na nepekné zárezy a vo vode na nepríjemné trapasy. Neosmelíte sa do dvojdielnych? Vyberte si kvalitné jednodielne plavkypre moletky.  Triola má jednoducho rada ženy, ktoré si chcú život užívať so všetkým, čo ponúka!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.