Zbavte svoje telo jedovatých látok s KetoMix detoxikačnou kúrou

Nedarí sa vám schudnúť? Máte zlú pleť a vlasy? Lámu sa vám nechty? Cítite sa bez energie a chuti do života? Ste nervózni alebo vás stále niečo pobolieva? Premýšľate, čím to asi tak môže byť? Dávate to za vinu jesennej únave? Lenže za tým všetkým môžu byť práve jedovaté toxíny, ktoré máte uložené vo vašom tele.

detox_281020

O jarnom detoxe už snáď každý počul. Na ten zimný sa však neprávom stále zabúda. Pritom práve jeseň je tým správnym obdobím, kedy treba prebudiť telesnú energiu a nabrať silu na nadchádzajúcu zimu. Hoci sa telo priebežne čistí samo, nie je od veci v tomto smere mu pomôcť.

Prečo svoje telo detoxikovať?

Úľava preťaženému organizmu. To je hlavný dôvod, prečo by ste sa mali do detoxikácie pustiť. Detoxikácia súvisí predovšetkým so zmenou životosprávy – hlavne so zmenou stravy. Neznamená to však hladovanie. Každý človek je individuálny a každému vyhovuje niečo iné. Na druhú stranu, správna detoxikácia má rovnaké pravidlá pre každého.

Pravidlá správneho detoxu

-        Dodržujte pitný režim.

-        Odľahčite svoj jedálniček a nechajte svoje trávenie odpočinúť.

-        Vyhnite sa pitiu alkoholu a kávy.

-        Choďte na prechádzky na čerstvom vzduchu.

-        Dodržujte spánkovú hygienu – neponocujte.

-        Vyberte si správnych detoxikačných pomocníkov z bylinnej ríše.

-        Zvýšte príjem vitamínov.

ketomix_detox

Vyčistite svoje telo pomocou bylinnej detoxikačnej kúry

Ak neviete, ako s detoxom začať, zabezpečte si mesačnú bylinnú kúru KetoMix. Počas jedného mesiaca prečistíte svoje telo i ducha. Naštartujete vašu energiu, zbavíte sa jedovatých látok. V kombinácii s KetoMix diétnym plánom podporíte bylinnými čajmi aj samotný proces chudnutia. Bez hladovania a námahy. Mesačná kúra na podporu chudnutia obsahuje zmes na 4 týždne. Každý týždeň budete piť iný čaj.

Detoxikačný program KetoMix

Do detoxu môžete zaradiť aj tabletky KetoMix Detox – čisto prírodný prípravok, ktorý obsahuje výťažky z rastlinky s názvom Pestrec mariánsky. Pravidelná konzumácia kapsúl prispieva k udržaniu normálnej zdravej činnosti pečene a metabolizmu tokov. Vaše telo prečistí a znovu naštartuje váš metabolizmus. Spolu s detoxikačnými tabletkami môžete užívať aj KetoMix multivitamín s minerálnymi látkami. Okrem toho, práve na jeseň sú vitamíny skvelým pomocníkom pre zvýšenie vašej imunity. Odľahčiť by ste mali aj vaše trávenie, preto odporúčame zaradiť do jedálnička aj bezlaktózový kokteil  s čokoládovou príchuťou. Ten je úplne bez lepku, je ľahko stráviteľný a vášmu telu dodá kvalitné bielkoviny a vlákninu. Do správneho detoxu sa hodia aj konjakové cestoviny, ktoré sú úplne bez sacharidov. Majú minimálnu energetickú hodnotu a šetria vaše trávenie. Kúpiť si ich môžete na www.ketomix.sk alebo na www.slimpasta.sk.

Pečeň je veľmi často prezývaná ako „čistička“ alebo „elektráreň organizmu“. Je to práve ona, kto sa stará o správny chod metabolizmu, čistí organizmus od toxínov, kontroluje strávenú potravu, premieňa živiny na energeiu a počas ketózy premieňa tuk na ketónové látky. KetoMix Detox vďaka obsahu silymarínu a cholínu pomáha orgánom v ich správnom fungovaní. Telo čistí a upokojuje. Pitný režim umožňuje obličkám zbavovať sa škodlivých látok a dostatočný príjem vlákniny zo zeleniny a KetoMix jedál pomáha čistiť črevá a podporovať tak rast prospešných črevných baktérií, ktoré sa postarajú o vylučovanie škodlivých látok.

KetoMix – diétny program na zmenu vášho životného štýlu

Možno by ste spoločne s prečistením organizmu chceli aj schudnúť. To sa vám s detoxikačným baličkom určite podarí. Ale ak túžite po väčšej a viditeľnejšej zmene vášho zovňajšku, zabezpečte si niektorý z balíčkov českej ketónovej diéty KetoMix. Získate tak nízkosacharidové potraviny na celý čas vašej diéty – či už bude trvať 147 dní alebo niekoľko mesiacov. Okrem samotných jedál obdržíte budete mať zabezpečené poradenstvo počas celej diéty – a to úplne ZDARMA. Odborníci z KetoMixu vás naučia, ako správne jesť aj po skončení diéty a svoje stratené kilá už nikdy nenabrať späť. Zaujíma vás viac? Pozrite sa na www.ketomix.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie a rady.

Prečo chudnúť s KetoMixom?

•           Schudnete rýchlo, pohodlne, bez hladovania a cvičenia.

•           Chudnutie je účinné a bez jojo efektu.

•           KetoMix jedlá neobsahujú pridané glutamáty a chemické prísady.

•           Jedlá sú vhodné preceliatikov aj vegánov.

•           Počas diétneho režimu získate podporu výživových poradkýň.

•           Informácie a všetko potrebné pre vašu diétu nájdete na www.ketomix.sk

•           Jedlá si objednáte z pohodlia domova a všetko diskrétne dorazí až priamo k vám.

 Zdroj foto: KetoMix

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.