#Jadonesiem Pomôžte reštauráciám, ale najmä sami sebe.

Ocitli sme sa v dobe, na ktorú nebol nikto z nás pripravený. Zmena životného štýlu, obmedzenia, deti, ktorým sa treba venovať a domácnosť po celých dvadsaťštyri hodín sedem dní v týždni. Ak máte pocit, že je toho veľa máte pravdu a nie je to len pocit.

upsk_jedalensky_kupon

Okrem detí a práce je tu ešte domácnosť a s ňou spojené každodenné varenie. Že sa to všetko nedá stíhať len tak, sme si už určite všetci všimli. Najviac je to cítiť pri potrebe každodenného varenia. Raňajky aj večere sú v našej kultúre stravovania, aj suché, ale obed je považovaný za hlavné jedlo dňa. Aj, preto vznikla iniciatíva #jadonesiem.

Jedlo, ktoré vám chutí

Obľúbené podniky zívajú prázdnotou a nemusia toto ťažké obdobie prežiť. Aj, preto vznikla iniciatíva #jadonesiem, ktorej cieľom je pomôcť vašej obľúbenej reštaurácii. Donáškou jedla navyše môžete pomôcť aj svojim susedom či známym, ktorým tak ušetríš cestu do obchodov a nakoniec, aj sami sebe. Vaše obľúbené jedlo budete mať na tanieri bez námahy.

Pomáha skutočne každý

Na situáciu, ktorá sa dotýka priamo reštaurácií reaguje aj popredný poskytovateľ gastrolístkov a elektronických stravných kariet. „Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom nebudeme od 26.3. do 15.5.2020 fakturovať reštauráciám žiadnu províziu za naše služby“ , povedal Igor Janok, generálny riaditeľ spoločnosti Up Slovensko.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.