Kompletná 6-minútová starostlivosť o pleť

Rast globálnej ekonomickej sily v kombinácii s inováciami a silnou konkurenciou spôsobil, že technológie sú prístupnejšie a cenovo dostupnejšie než kedykoľvek predtým. Na trhu sa však objavila nová mena. Je ňou čas, ktorý sa v modernom živote poznačenom rýchlym životným štýlom stal vzácnou komoditou.

foreo_1_721

Často sa hovorí, že čas sú peniaze, preto švédska technologická značka FOREO našla riešenie, vďaka ktorému už viac v otázke vašej pohody nemusíte robiť žiadne kompromisy.

„Životný štýl mileniálov je často kritizovaný, najmä pre ich náklonnosť k avokádovým toastom a závislosť na káve. Táto skupina spotrebiteľov je časovo ochudobnená a túži skôr po veciach, ktoré život uľahčujú život, než po takých, ktoré jej šetria peniaze. Vo FOREO sme preto spojili najmodernejšie technológie a inovácie a vytvorili sme priekopnícke zariadenia, ktoré vracajú čas aj peniaze a zároveň prinášajú skvelé výsledky starostlivosti o pleť. Domnievame sa, že tak môžeme zlepšiť životy mileniálov po celom svete. Myseľ a telo sú mocnými spojencami a pokožka je akoby zdravotnou mapou. Súvislosť medzi nimi je zrejmá a viditeľná najmä v našej fyzickej reakcii na stres, ktorý je najväčšou zdravotnou hrozbou 21. storočia. Preto je mimoriadne dôležité vyhradiť si na starostlivosť o seba a svoje zdravie čas. A práve tu FOREO boduje - navrhli sme kompletné ošetrenie tváre, ktoré trvá iba 6 minút a poskytuje profesionálne výsledky na úrovni kúpeľného ošetrenia, navyše podľa individuálnych kritérií,“, vysvetľuje Boris Trupcevic, výkonný riaditeľ FOREO.

LED svetlá, mikroprúd, T-sonické pulzácie – to všetko sú technológie, ktoré sa ešte donedávna objavovali iba vo sci-fi filmoch, dnes sú však realitou. Vedci z inštitútu FOREO spojili najnovšiu technológiu s elegantným švédskym dizajnom a vytvorili najinovatívnejšie nástroje starostlivosti o pleť, ktoré skutočne fungujú! Či už potrebujete prestávku na odpočinok a relaxáciu alebo sa po práci chystáte vyraziť si do fitka, 6 minút stačí na to, aby traja FOREO superhrdinovia dopriali vašej pleti mladistvo žiariaci vzhľad!

S odborným pohľadom expertov z Vogue.fr odhaľuje FOREO najlepšie strážené tajomstvo kozmetického priemyslu: 6-minútovú kompletnú starostlivosť o pleť!

Jedno-minútové čistenie tváre pomocou LUNA 3, Úroveň: PRO

Nie všetci hrdinovia majú plášte - niektorí sú vyrobení zo silikónu a vyzbrojení sú T-sonic pulzáciou. „T“ v „T-Sonic“ znamená transdermálne, pretože tieto pulzácie prechádzajú vrstvami kože, stimulujú prietok krvi a privádzajú kyslík až na povrch pleti, pričom odstraňujú nečistoty zachytené v póroch. Z pohľadu kvalitnej pleťovej rutiny je píling zásadný, no jemnej a problematickej pleti môže škodiť. Preto je rad FOREO LUNA vybavený mäkkými silikónovými štetinami, ktoré zaručujú dôkladné, ale jemné čistenie, pričom zanechávajú kožnú bariéru neporušenú. Zároveň odstraňujú až 99,5 % nahromadených toxínov (stopy make-upu, nadmerného množstva mazu a odumretých buniek). LUNA 3 je okrem toho dvojitým pomocníkom. Jej zadná strana obsahuje spevňujúci masážny režim, ktorý využíva pulzy s vysokou a nízkou intenzitou, čím pleť spevňuje a zanechá ju rozjasnenú a jemnejšiu. Vogue.fr varuje: „Po vyskúšaní LUNA 3 sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť ku klasickému čisteniu pleti vatovým tampónom.“

foreo_2_721

Troj-minútové HIIT pleťové cvičenie pomocou BEAR

Ľudská tvár má 43 svalov a 26 svalov umiestnených na krku. Dobrá správa je, že aj táto epidermálna oblasť sa dá tónovať a spevňovať. Ak si však myslíte, že aj tento druh cvičenia je bolestivý, mýlite sa. FOREO BEAR je roztomilé, ručné mikroprúdové tonizačné zariadenie na tvár, ktoré omladí pleť a zníži výskyt jemných vrások už v priebehu 3 minút. BEAR kombinuje elektrizujúcu technológiu mikroprúdov určených pre pevnejšiu a jasnejšiu pleť s T-sonic pulzáciami, ktoré sa postarajú o energický vzhľad tváre. Na rozdiel od iných podobných produktov  je BEAR vybavený patentovaným protišokovým systémom, vďaka ktorému je najbezpečnejším dostupným mikroprúdovým zariadením na trhu. Jediným varovaním je - buďte opatrní, pretože by ste sa od jeho skvelých účinkov mohli stať závislí!

foreo_3_721

Dvoj-minútový relax s UFO 2

UFO 2 je kozmetický technologický prístroj, ktorý vyživuje nielen pleť, ale aj myseľ. Toto roztomilé výkonné zariadenia kombinuje štyri špičkové technológie, ktoré tvoria dokonalý rámec celej 6-minútovej kompletnej starostlivosti o pleť. LED svetelná terapia má 8 rôznych vlnových dĺžok, pričom každá z nich je rovnako výkonná. Fialové svetlo napríklad presvetľuje pokožku, modré svetlo odstraňuje nedokonalosti a žlté svetlo zmierňuje jej zápaly. Prístroj tiež kombinuje termoterapiu, kryoterapiu a známe T-sonické pulzácie, čím v priebehu 2 minút poskytuje výsledky na profesionálnej úrovni. Spoločnosť FOREO ponúka viac ako desať rôznych inteligentných masiek s aktívnymi zložkami, ktoré je možné použiť v kombinácii s UFO 2 s cieľom hydratovať a ošetriť pleť. FOREO masky zlepšujú hydratáciu pleti o 126 % už po 90 sekundách a ich efekt pôsobí až 6 hodín. UFO 2 okrem toho výrazne redukuje výskyt vrások už v priebehu 7 dní.

Spoločnosť FOREO tak priniesla revolúciu nielen v spôsobe uvažovania o starostlivosti o pleť, ale aj v oblasti nákladov, ktoré na krásu vynakladáme. Prístroje FOREO sa totiž ukázali ako skvelá dlhodobá investícia. Typické ošetrenie tváre najmodernejšími technológiami môže v kozmetických salónoch stáť až 250 EUR, investícia do LUNA 3 vás však bude stáť len 199 EUR. Aj preto toto inovatívne čistiace zariadenie milujú celebrity po celom svete.

Výskum tiež ukazuje, že najstarší FOREO zákazníci tieto prístroje stále používajú, pričom bezchybne fungujú a rovnako skvele vyzerajú aj po 8 rokoch používania. FOREO tak poskytuje prvotriedne výsledky starostlivosti o pleť priamo z pohodlia domova, a vy už viac nepotrebujete každý mesiac navštevovať kozmetické salóny a platiť za ich služby vysoké výdavky.

Ak si teda dáte pauzu od návštev kozmetických salónov a začnete sa o svoju pleť starať v pohodlí domova, tak len samotná LUNA 3 vám za 10 rokov ušetrí viac ako 29 000 EUR. To je obrovská úspora, ktorá vám v podstate pokryje aj zálohu na rodinný dom! Okrem peňazí zároveň ušetríte aj čas, pretože hodinu mesačne (a viac), ktorú strávite v salóne, vymeníte za 1 minútu starostlivosti o pleť denne, vďaka čomu budete mať viac času na aktivity, ktoré vás bavia.

Beauty-tech pretvára trh kozmetického priemyslu a úlohy salónov vkladá priamo do našich rúk v podobe personalizovaných zariadení kombinujúcich technologické inovácie a dlhoročné know-how s cieľom priniesť dokonalé výsledky.

„To, čo značka doteraz dosiahla, je vynikajúce. Vytvorila sériu produktov, ktoré zmenili svet krásy, a dokázala ich na trh uviesť vo veľmi krátkom čase, čo nie je bežné. Cieľom spoločnosti FOREO nebolo podrobiť sa trhu, ale dosiahnuť viditeľný rozdiel v každodennom živote pomocou skutočných inovácií aj v oblastiach, ktoré sú často prehliadané. A stalo sa,“ uzatvára Trupcevic.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.