Získajte štíhlejšie a pevnejšie telo!

Jar, a s ňou aj teplejšie počasie, prichádza tento rok rozpačito a opatrne. Čochvíľa však konečne odhodíme vrstvy oblečenia a vykročíme ľahkým krokom v odhalenejšom outfite. Čo na to hovorí vaša figúra?

Ak ste sa počas zimy trochu zaoblili, je čas dostať sa späť do formy. K pravidelnému cvičeniu a zdravej racionálnej strave vám vylepšiť postavu pomôžu rôzne kozmetické prípravky, ktorých úlohou je pokožku spevniť a zoštíhliť. Môžu sa používať samostatne alebo môžu byť súčasťou dermatologických zoštíhľujúcich procedúr. Jedným z takých prípravkov je napríklad telový spevňujúci a zoštíhľujúci krém Firming & Body Shaping Cream od španielskej dermatologickej značky Endor.

body_firming

Tento špeciálny krém obsahuje patentované nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej, ktoré pôsobia synergicky s biotechnologicky získanou Bacillus specials, ktorá pochádza z modrej morskej huby Dysidea Etheria, prirodzene sa vyskytujúcej v oblasti Bermudských ostrovov. Tá stimuluje metabolizmus tukových buniek, čím vedie k redukcii tukového tkaniva a zoštíhleniu problematických oblastí. Telový krém obsahuje tiež šťavu z listov Aloe vera, bambucké maslo, extrakt zo sóje, vitamín E, rastlinné steroly, glycerín, jojobový olej a olej z lieskových orieškov. Obsiahnuté účinné látky pôsobia v hlbších vrstvách kože na nahromadené tukové tkanivo, ktoré redukujú, pokožku spevňujú a vyhladzujú. Skvelé pozitívne výsledky pravidelného používania telového krému potvrdzuje klinická štúdia aktívnej lipolytickej zložky (modrá morská huba Dysidea Etheria) na redukciu kožných záhybov, kontúr brucha, stehien a paží. Preukázaný úbytok tukového tkaniva bol 0,5 až 2 centimetre počas 56 dní používania krému. Používa sa ráno aj večer, krém krúživými pohybmi aplikujte a nechajte vstrebať. Neobsahuje žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory či agresívne povrchovo aktívne látky a nie je testovaný na zvieratách. Kúpite na www.medaprex.sk.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.