Novinka, ktorej sa poteší každá tvár

Napísal Trumpeter 13. november 2020

Svieža, uvoľnená, premasírovaná. Presne taká bude každá tvár po použití novinky na trhu – tvárového rollera Rose Quartz s ruženínom. Dá sa ním ošetrovať ráno aj večer a výsledok je vždy dokonalý. Novinku na trhu – ruženínový face roller Skinly, ktorý sa dá kúpiť v Pop Up Store v bratislavskom Auparku, nenahradí žiadny krém.

roll_up1120

Päť až desaťminútová masáž tváre jemným prírodným kameňom výrazne zlepší krvný obeh a odstráni opuchy, takže aj po náročnom dni alebo skorom rannom vstávaní „zmaže“ z pleti príznaky únavy. Masáž rollerom pôsobí upokojujúco, odbúrava stres a navyše stimuluje tvorbu kolagénu. Pri pravidelnom používaní sa strácajú jemné vrásky a zmierňujú sa tmavé kruhy pod očami.

Uvoľní každý typ pleti

Vďaka tomu, že pôsobí fyzikálne a nie na chemickej báze, je tento face roller vhodný na každý druh pleti vrátane citlivej alebo aknóznej. Na dosiahnutie lepšieho relaxačného efektu ho  skladujte v chladničke a ráno si môžete dopriať studenú masáž. Večer zase na uvoľnenie pomôže masáž rollerom, ktorý ste predtým zohriali pod prúdom vlažnej vody.

Prekrví pokožku tváre aj krku

Používanie rollera taktiež podporuje vstrebávanie a maximalizáciu účinkov pleťového krému alebo séra. Najskôr si na vyčistenú tvár naneste ošetrujúce alebo vyživujúce sérum a potom si tvár premasírujte novinkou – Skinly Face Roller Ruženín. Na čelo, líca a krk použite veľký valček, na jemnú oblasť okolo očí menší, ktorý je na druhej strane rollera.

Žiadny iný nástroj nedokáže tak efektívne a príjemne premasírovať a prekrviť pokožku a svaly krku, tváre a očí. Keďže je v rolleri skutočný prírodný kameň ruženín, každý kus je originál so svojou jedinečnou vlastnou farbou a vzorom.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.