Starajte sa o svoju plet aj zdravie so 100% prírodnou kozmetikou Dr. Dudek

Cítíte sa po zime unavení a oslabení? A čo už len vaša pokožka. Niekedy si ani neuvedomujeme, že často behom roka starostlivosť o svoju pleť zanedbávame a pokožka sa potom doslova musí postarať sama o seba. 

beauty 0319

Ale práve s príchodom zimy to už môže byť nad jej sily. Chlad, mráz a vietor spolu so suchým vzduchom v interiéri a veľké teplotné výkyvy pri prechode zvnútra von - to všetko našu pleť veľmi vyčerpáva a robí ju tak náchylnú na poškodenie. Dochádza k pocitom napätia a svrbenia, pokožka stráca svoju pružnosť, môžu sa vytvárať šupinky, červené rozšírené žilky alebo dokonca bolestivé praskliny. Pokožka preto potrebuje byť v zimných mesiacoch neustále hydratovaná, vyživovaná a chránená. Poďme sa pozrieť na to, ako môžeme svojej pleti s touto neľahkou úlohou  pomôcť.

Pozor na zlý spôsob hydratácie!

Niektoré bežné hydratačné krémy založené na vodnej bázi nemajú dostatočne sofistikované zloženie. Vodu síce samozrejme obsahujú, ale tá zostáva v podstate na povrchu pokožky, kde sa odparuje a paradoxne tak dochádza k ešte väčšiemu vysušovaniu a napínaniu pokožky. Ak je takto namáhaná pleť vystavená naviac ešte mrazu, dielo skazy je dokončené. Pre účinnejšiu regeneráciu v chladnom období by sme mali preto zvoliť radšej  mastné krémy a oleje, ktoré pleť vedia podľa potreby dostatočne vyživiť a v náročnom počasí poskytnúť potrebnú ochranu. Ideálne je aplikovať túto starostlivosť dvakrát denne. Ráno samozrejme ešte predtým ako vyrazíte vonku a večer po odlíčení a vyčistení pleti od nečistôt. Ak svoju tvár nechcete zbytočne zaťažovať desiatkami rôznych prípravkov, klasickú starostlivosť doplňte o stopercentne prírodnú kozmetiku. 

Tradičná bylinná kozmetika ako od babičky

 • Na starostlivosť o suchú a podráždenú pokožku najlepšie pomáha Tradičná nechtíková masť, ktorá chráni pred mrazom a zároveň má antiseptické, antibakteriálne, protizápalové a hojivé účinky. Vďaka obsahu včelieho vosku zjemňuje a zmäkčuje pleť. Jej liečivú silu môžete využívať nielen v zime, ale samozrejme po celý rok.
 • Čerstvo napadaný sneh poteší najviac vaše ratolesti, ktoré však pri týchto zimných radovánkach zmrznuté a vysušené ruky ani necítia. Na prechádzkach cez deň majú často premočené vlhké rukavice a až na večer si ako rodičia všimnete ich odreté a vysušené palčeky. Na ochranu a obnovu suchej, citlivej a popraskanej pleti pomáha Tradičná propolisová masť. Funguje skvele ako prevencia, napríklad na pery a tvár pri mrazoch, ale zároveň výborne pôsobí aj na postihnuté miesta, či už sú to popraskané kútiky úst, suchá koža na tele, drobné prasklinky alebo zádery.
 • Aj ruky dospelých ale môžu volať SOS. Často, hlavne pri dlhotrvajúcich mrazoch, sa na dlaniach a bruškách prstov objavujú bolestivé, do hĺbky popraskané miesta. Všetky krémy pokožka doslova vcucne a vy sa môžete krémovať v podstate neustále. V tom prípade je potrebné starostlivosť ešte viac zintenzívniť. Doprajte si hojivý zábal z Tradičnej konopnej masti - na ruky pred spaním naneste silnú vrstvu mastičky a zabaľte do bavlnených rukavičiek. Uvidíte, že vám vaše ruky ráno poďakujú. Tradičná konopná masť obsahuje okrem za studena lisovaného konopného oleja aj hojivé extrakty zo žindavy a lopúchu.Jej regeneračné a ukľudňujúce účinky je možné využiť aj na mnoho ďalších kožných problémov napr. i pri prejavoch ekzémov či lupienky. Naviac poskytne úľavu aj pri chronických bolestiach svalov, šliach a kĺbov. Komplexné zloženie tejto masti pomôže ochrániť kôžu pred bakteriálnymi alebo pliesňovými chorobami nielen v zime, ale vo všetkých ročných obdobiach.
 • Prírodná tinktúra vie pomôcť každý deň. Ďalším esom v rukáve pri starostlivosti o pokožku je Propolisová tinktúra. Má stopercentné prírodné zloženie (skladá se iba z prírodného včelieho propolisu, kvasného konzumného liehu a pramenitej vody) a v období prechladnutia a zimných chrípkových epidémií pomáha priam zázračne. Kloktanie a vyplachovanie úst uľaví od bolesti v krku a ďalších nepríjemných  príznakov vám aj vašim deťom. Ďalej ju môžeme využívať aj na drobné kožné problémy, hlavne na herpesy, afty a bradavice. Vo svojej lekárničke si Propolisovú tinktúru určite nechajte aj v lete. Hodiť sa vám bude po nepríjemnom bodnutí hmyzu alebo uhryznutí kliešťom. Napríklad vychádzky do lesa sa tak stanú hneď o niečo príjemnejším rodinným zážitkom.

3 komentárov

 • Komentár Olivia Jayden štvrtok, 27 jún 2019 20:18 napísal Olivia Jayden

  HOW I GOT MY EX HUSBAND BACK WITH THE HELP OF REAL AND EFFECTIVE SPELL FROM DR Osasu My name is Olivia Jayden, I never thought I will smile again, My husband left me with two kids for one year, All effort to bring him back failed I thought I'm not going to see him again not until I met a lady called Jesse who told me about a spell caster called Dr. Osasu , She gave me his email address and mobile number and I contacted him and he assured me that within 48hours my husband will come back to me, In less than 48hours my husband came back started begging for forgiveness saying it is the devils work, so I'm still surprise till now about this miracle,i couldn't conceive but as soon as the spell was cast,i became pregnant and gave birth to my third child,if you need any assistance from him you can contact him via:email: drosasu25@gmail.com Or WhatsApp or call him now: +2347064365391
  .
  Dr.Osasu also cures:
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. CANCER
  4. ALS (Lou Gehrig’s disease)
  5. Hepatitis B​

 • Komentár stano nedeľa, 09 jún 2019 21:32 napísal stano

  Príbeh skutočného života

  Moje meno je Stano, žijem v Poľsku Chcem sa podeliť o môj skutočný životný príbeh tu pre vás všetkých, aby ste sa so mnou poďakovali skvelému mužovi, ktorý do môjho života priniesol šťastie, môj manžel ma opustil pred 9 rokmi som bol zmätený Hľadal som pomoc všetko po celom svete, aby ho vrátili, bol som mnohokrát podvádzaný falošnými ľuďmi, minulý mesiac som videl reklamu jednu dámu z Nemecka zdieľajúcu meno Dr Odia, povedala, že je to skvelé kúzlo, ktoré vracia stratenú lásku a obnoviť vzťah a tiež priniesť riešenie pre akýkoľvek druh problému, rýchlo som ho kontaktoval, aby mi pomohol, Dr Odia mi povedal, že prinesie späť môjho manžela, ktorý ma opustil pred 9 rokmi len za 24 hodín, bol som tak rád, že to od neho počujem a čakal, až sa to stane, po jeho práci sa môj manžel vráti len za 24 hodín, ako povedal, povedal som mu, že sa o svoje meno podelím na internete a dokonca aj na rozhlasovej stanici, ktorá je dôvodom, prečo zdieľam jeho meno pre ľudí, ktorí potrebujú pomôcť ho kontaktovať, ak máte akýkoľvek vzťah problémy, kontaktujte tohto muža a som zadok Uveďte, že Dr. Odia prinesie vašim vzťahom riešenie a šťastie, pretože si za posledných 24 hodín urobil svoju prácu. Tu sú jeho kontaktné údaje pre tých, ktorí ho chcú kontaktovať. Email: odiasolutioncenter@gmail.com WhatsApp a Viber Chat: +27710187753. Každý, kto sa s ním chce skontaktovať, alebo mu ďakuje za to, že mi pomohol použiť svoje kontaktné údaje, ktoré som tu poskytol, tento človek je skutočný a silný.

 • Komentár nira utorok, 26 marec 2019 07:15 napísal nira

  Chcem sa podeliť o svoje úžasné svedectvo o tom, ako som sa vrátil svojmu manželovi môjho života späť, chcem povedať ľuďom na svete, že je to skutočné kúzlo kúziel online a je mocné a pravé, Volá sa Baba Wale Wiseman, On pomáhal nedávno som sa spojil s mojím manželom, ktorý ma vyhodil, keď som sa obrátil na Wisemana, vrhol mi kúzlo lásky a môjho manžela, ktorý povedal, že so mnou nemá nič spoločné, zavolal ma a začal ma prosiť. Pre každého, kto číta tento článok a potrebuje akúkoľvek pomoc, môže Wiseman ponúknuť aj akékoľvek druhy pomoci, ako je znovuzjednotenie manželstva a vzťahu, liečenie všetkých typov chorôb, súdnych prípadov, kúzla tehotenstva, sme teraz veľmi spokojní s naším vlastným. Wiseman si ho uvedomuje, ako veľmi sa milujeme a potrebujeme. Tento človek je pre skutočných a good.he môže tiež pomôcť vám opraviť váš rozbitý vzťah. Mal som svojho manžela späť! Bolo to ako zázrak! Žiadne manželské poradenstvo a robíme veľmi dobre, v našom milostnom živote. Kontaktujte tohto veľkého muža, ak máte akýkoľvek problém s trvalým riešením
  prostredníctvom e-mailu: babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.